FB Pixel Fizyoterapist Sayın Elif Akıncı Engellibilgi.com rehber doktorları arasına katıldı. | Engelli Bilgi
Rehber Doktorlarımız

Fizyoterapist Sayın Elif Akıncı Engellibilgi.com rehber doktorları arasına katıldı.

2006 yılında Hacettepe Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu’ndan
Lisans derecesini aldı. 2006-2008 yılları arasında Ankara’da özel kurum ve kuruluşlarda ve 2008-2009 yılları arasında Azerbaycan’da özel bir hastanede yönetici olarak görev aldı. 2009 yılından itibariyle Kocaeli’de özel sağlık kuruluşlarında hizmet verdikten sonra, 2014 yılında Elif Akıncı Pozitif Yaşam Merkezini kurdu.

2007 yılında uluslararası Manuel Terapist ve Refleksolog, 2008 yılında Kinesiotape Klinisyeni, 2010 yılında Modifiye Pilates Eğitmeni ve 2012 yılında yutma terapisti ünvanını aldı.

Türkiye Fizyoterapistler Derneği, Türk Spor Yaralanmaları Artroskopi ve Diz Cerrahisi Derneği, The Australian Physiotherapy and Pilates Institute, Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği, Türkiye Parkour Derneği ve Türk Felsefe Derneği üyesidir.

Sayısız televizyon programı, köşe yazıları bulunan ve hobi olarak seyahat yazarlığı yapan Elif AKINCI Rusça, Azerice ve İngilizce bilmektedir.

Fizyoterapist  Sayın Elif Akıncı Engellibilgi.com rehber doktorları arasına katıldı. Engellibilgi.com ziyaretçileri için özel olarak hazırlanan videoları bu sayfadan takip edebilir, sorularınızı Elif Hanıma sorabilirsiniz.

Serdar Solmaz

Yorum Ekle

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir