FB Pixel b // NaN : if a or b is an illegal date // NOTE: The code inside isFinite does an assignment (=). return ( isFinite(a=this.convert(a).valueOf()) && isFinite(b=this.convert(b).valueOf()) ? (a>b)-(a -1){ kural = data[ro]; }else{ msg = "Hesaplama Yapılamıyor!
Hesaplama işleminin doğru bir şekilde yapılabilmesi için lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz ve rapor oranınızı sigorta başlangıç tarihinize dikkat ederek seçiniz."; return; } var tamamlanacakAy = kural[0] * 12 + kural[1]; var tamamlanacakGun = kural[2]; var gecensure = gecenSure(new Date(), sigortaBaslangic); var gecenGun = gecensure[0]; var gecenAy = gecensure[1]; var gecenYil = gecensure[2]; var dogumTarihineGore; var emeklilikTarihi; var dtyil = dogumTarihi.getFullYear(); var dtay = dogumTarihi.getMonth(); var dtgun = dogumTarihi.getDate(); var yil = (new Date()).getFullYear(); var ay = (new Date()).getMonth(); var gun = (new Date()).getDate(); if (primGunSayisi >= tamamlanacakGun){ if (gecenAy >= tamamlanacakAy){ if ((dtay > ay) || (dtay == ay && dtgun > gun)){ //bu sene, önümüzdeki doğum gününde emeklilikTarihi = new Date(yil, dtay, dtgun); msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını ve hizmet süresini tamamlamışsınız.
Doğum gününüz olan " + dtgun + "/" + (dtay+1) + "/" + yil + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; }else{ // gelecek seneki doğum gününde emeklilikTarihi = new Date(yil+1, dtay, dtgun); msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını ve hizmet süresini tamamlamışsınız.
Doğum gününüz olan "+ dtgun + "/" + (dtay+1) + "/" + (yil + 1)+ " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; } }else{ // yil ve ay tamamlanmalı var kalanAy = tamamlanacakAy - gecenAy; if (ay + kalanAy >= 12){ emeklilikTarihi = new Date(yil+kalanAy/12, ay+kalanAy%12, gun); }else{ emeklilikTarihi = new Date(yil, ay + kalanAy, gun); } if ((emeklilikTarihi.getMonth() > dtay) || emeklilikTarihi.getMonth() == dtay && emeklilikTarihi.getDate() > dtgun){ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear() + 1, dtay, dtgun); }else{ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear(), dtay, dtgun); } msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını tamamlamışsınız fakat " + kural[0] + " yıl"; if (kural[1] > 0){ msg += ", " + kural[1] + " ay"; } msg += "lık hizmet süresini henüz tamamlamamışsınız.
Bu süreyi tamamladığınız taktirde doğum gününüz olan " + dogumTarihineGore.getDate() + "/" + (dogumTarihineGore.getMonth()+1) + "/" + dogumTarihineGore.getFullYear() + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız." } }else{ // gün tamamlanmalı // ay ve yıla bakılmalı var kalanGun = tamamlanacakGun - primGunSayisi; var kalanAy = tamamlanacakAy - gecenAy; var ny, na, ng; ny = yil + Math.floor(kalanAy / 12); na = ay + kalanAy % 12; if (na >= 12) { na -= 12; ny += 1; } ng = gun; emeklilikTarihi = new Date(ny, na, ng); if ((emeklilikTarihi.getMonth() > dtay) || emeklilikTarihi.getMonth() == dtay && emeklilikTarihi.getDate() > dtgun){ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear() + 1, dtay, dtgun); }else{ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear(), dtay, dtgun); } msg = "Emekliliği hak etmek için " + kural[0] + " yıl"; if (kural[1] > 0){ msg += ", " + kural[1] + "ay"; } msg += "lık hizmet süresini ve " + kural[2] + " günü tamamlamanız gerekiyor.
Kalan " + kalanGun + " günlük hizmet süresini tamamlamanız durumunda doğum gününüz olan " + dogumTarihineGore.getDate() + "/" + (dogumTarihineGore.getMonth()+1) + "/" + dogumTarihineGore.getFullYear() + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; } document.getElementById("result").innerHTML = msg; } 2017 Dijitürk Engelli İndirimleri
Engelli Haber Engelli Hakları

2017 Digitürk Engelli İndirimleri

dijiturk-engelli-indirimleri

Birçok engelli vatandaşımız evlerinden çıkmakta zorlanıyor ya da çıkamıyorlar. Durum böyle olunca da engelli vatandaşlarımız için vakit evde olduklarından geçmek bilmiyor. Birçok engelli vatandaşımız film izlemeyi ve televizyon başında fazla vakit geçirmeyi seviyor. Digitürk sayesinde çok sayıda yerli ve de yabancı film izleme olanağı da kolaylaşıyor. Herkes kendi zevkine göre birçok filmi seçerek izleyebiliyor.

Evde vakit geçirmenin en iyi yollarından biri olan film izlemek Digitürk aracılığı ile çok kolay bir hale geliyor fakat belirli fiyatlar karşılında elde edilebiliyor. Tabii ki de biz engelliler için özel fırsat ve de indirimler Digitürk tarafından sağlanıyor.

Digitürk Engelli Kampanyaları

Digitürk engelliler için yüzde 50 indirimli avantajlı fiyatlar sunuyor. Ayrıca bu hizmetlerden gazi, şehit eşi vb. kişiler de fayda sağlayabiliyor. Engelli kimliği ya da engelli raporu bulunan engelli vatandaşlarımız Digitürk Web Abone Merkezi’ne telefon ederek bu kampanyalı fırsatlardan hemen faydalanabilirler ve üye olabilirler.

Digitürk Engelli Kampanyası Fiyatları

Giriş fiyatı : 11 TL.

Giriş + Film / Dizi paketi + 1 keyif paketi : 25.50 TL

Giriş + Süper lig ( Tüm takımlar ) + 1 keyif paketi : 55 TL

Giriş + Şampiyonlar ( GS, FB, BJK, TS, BS ) + 1 KEYİF PAKETİ : 50 TL

Keyif paketleri ( Belgesel, çocuk, sporsever ) : 2.5 TL / Keyif

 

Digitürk Engelli Kampanyası İçin Gerekli Evraklar

T.C. Özürlüler İdaresi başkanlığı tarafından verilmiş olan özürlü kimliği

Devlet hastanesi tarafından verilen ve de en az 5 imzaya sahip heyet raporu

Devlet hastanesi tarafından verilmiş ve de oran belirten maluliyet kartı

Nüfus cüzdanlarına işlenmiş olan ve de engelli oranı yüzde 40 ve üstünde olanların nüfus cüzdan fotokopileri

Emekli sandığı serbest seyahat kartı ( Gazi tanıtım kartı, şehit ailesi ücretsiz seyahat kartı, vazife malulü ailesi ücretsiz seyahat kartı )

 

İstenilen belgelerin ibraz edilmesi durumunda bu kampanya kapsamında sadece tek üyelik hakkı bulunmaktadır.

Biz engelliler için sağlanan bu kampanyaya http://www.digiport.web.tr/digiturk-kampanyalari/digiturk-engelli-paketi–50-indirimli–digiturk-web adresinden göz atabilirsiniz.

Serdar Solmaz

2 Yorumlar

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.