FB Pixel b // NaN : if a or b is an illegal date // NOTE: The code inside isFinite does an assignment (=). return ( isFinite(a=this.convert(a).valueOf()) && isFinite(b=this.convert(b).valueOf()) ? (a>b)-(a -1){ kural = data[ro]; }else{ msg = "Hesaplama Yapılamıyor!
Hesaplama işleminin doğru bir şekilde yapılabilmesi için lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz ve rapor oranınızı sigorta başlangıç tarihinize dikkat ederek seçiniz."; return; } var tamamlanacakAy = kural[0] * 12 + kural[1]; var tamamlanacakGun = kural[2]; var gecensure = gecenSure(new Date(), sigortaBaslangic); var gecenGun = gecensure[0]; var gecenAy = gecensure[1]; var gecenYil = gecensure[2]; var dogumTarihineGore; var emeklilikTarihi; var dtyil = dogumTarihi.getFullYear(); var dtay = dogumTarihi.getMonth(); var dtgun = dogumTarihi.getDate(); var yil = (new Date()).getFullYear(); var ay = (new Date()).getMonth(); var gun = (new Date()).getDate(); if (primGunSayisi >= tamamlanacakGun){ if (gecenAy >= tamamlanacakAy){ if ((dtay > ay) || (dtay == ay && dtgun > gun)){ //bu sene, önümüzdeki doğum gününde emeklilikTarihi = new Date(yil, dtay, dtgun); msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını ve hizmet süresini tamamlamışsınız.
Doğum gününüz olan " + dtgun + "/" + (dtay+1) + "/" + yil + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; }else{ // gelecek seneki doğum gününde emeklilikTarihi = new Date(yil+1, dtay, dtgun); msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını ve hizmet süresini tamamlamışsınız.
Doğum gününüz olan "+ dtgun + "/" + (dtay+1) + "/" + (yil + 1)+ " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; } }else{ // yil ve ay tamamlanmalı var kalanAy = tamamlanacakAy - gecenAy; if (ay + kalanAy >= 12){ emeklilikTarihi = new Date(yil+kalanAy/12, ay+kalanAy%12, gun); }else{ emeklilikTarihi = new Date(yil, ay + kalanAy, gun); } if ((emeklilikTarihi.getMonth() > dtay) || emeklilikTarihi.getMonth() == dtay && emeklilikTarihi.getDate() > dtgun){ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear() + 1, dtay, dtgun); }else{ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear(), dtay, dtgun); } msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını tamamlamışsınız fakat " + kural[0] + " yıl"; if (kural[1] > 0){ msg += ", " + kural[1] + " ay"; } msg += "lık hizmet süresini henüz tamamlamamışsınız.
Bu süreyi tamamladığınız taktirde doğum gününüz olan " + dogumTarihineGore.getDate() + "/" + (dogumTarihineGore.getMonth()+1) + "/" + dogumTarihineGore.getFullYear() + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız." } }else{ // gün tamamlanmalı // ay ve yıla bakılmalı var kalanGun = tamamlanacakGun - primGunSayisi; var kalanAy = tamamlanacakAy - gecenAy; var ny, na, ng; ny = yil + Math.floor(kalanAy / 12); na = ay + kalanAy % 12; if (na >= 12) { na -= 12; ny += 1; } ng = gun; emeklilikTarihi = new Date(ny, na, ng); if ((emeklilikTarihi.getMonth() > dtay) || emeklilikTarihi.getMonth() == dtay && emeklilikTarihi.getDate() > dtgun){ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear() + 1, dtay, dtgun); }else{ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear(), dtay, dtgun); } msg = "Emekliliği hak etmek için " + kural[0] + " yıl"; if (kural[1] > 0){ msg += ", " + kural[1] + "ay"; } msg += "lık hizmet süresini ve " + kural[2] + " günü tamamlamanız gerekiyor.
Kalan " + kalanGun + " günlük hizmet süresini tamamlamanız durumunda doğum gününüz olan " + dogumTarihineGore.getDate() + "/" + (dogumTarihineGore.getMonth()+1) + "/" + dogumTarihineGore.getFullYear() + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; } document.getElementById("result").innerHTML = msg; } 2017 Dsmart Engelli İndirimleri
Engelli Haber Engelli Hakları

2017 Dsmart Engelli İndirimleri

dsmart-engelli-indirimleri

Biz engelliler daha çok evde vakit geçirirken televizyon ve de internet işimize çok ama çok yarar. Bu durumda da devreye Dsmart giriyor. Biz engelliler için Dsmart her şey dâhil olan internet kampanyasını sunuyor. Üstelik de bunun yanı sıra aktivasyon ücreti ve de damga vergisini hediye ediyorlar. Hangi ayda abone olmuş iseniz o ayın bedelini de karşılıyorlar. İhtiyacınıza uygun en uygun olan AKN ve de farklı hız seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Dsmart Engelli Kampanyası İçeriği

Engellilerin yanı sıra gazi ve de şehir yakınlarına da 24 ay boyunca indirimli fiyat seçenekleri.

Değişmeyen tek fiyat ve de net bir fatura.

Yalın internet ücretini hediye ediyorlar.

Aktivasyon ücretini hediye ediyorlar.

Hangi ayda abone olmuş iseniz o ayın kısmi kullanım ücretini hediye ediyorlar.

Damga vergisini hediye ediyorlar.

Kullanacağınız 24 ay boyunca tek fiyat.

İhtiyacınıza en uygun olan modüler hız ve de AKN seçenekleri.

Eğer diğer servis sağlayıcılar ile taahhüttünüz varsa taahhüt için olan iptal bedelini Dsmart kendisi karşılıyor.

Taahhüt bedelini karşılama uygulaması kapsamında eğer daha önceden abone olmuş olduğunuz internet servis sağlayıcıya bir taahhüttünüz var ise iptal ederek Dsmart’a geçiş yaptığınızda taahhüt iptal ücretinin en fazla 200 TL olan kısmı, 24 aya bölünerek faturanızda indirim olarak uygulanacaktır. Bu durum için eski kullandığınız internet sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal ücreti faturanızı ödeyerek, ödeme belgesini ve faturayı 60 gün içerisinde 0212 478 0 555 e faks atmanız gerekmektedir. Taahhüt iptal bedeli kampanyası 31 Temmuz 2017 tarihine kadar devam etmektedir.

Başvuru İçin Gerekli Olan Belgeler

Engelliler İçin ;

  • C. nüfus cüzdanı
  • Özürlü kimlik kartı ya da sağlık raporu
  • Başvuru yapmış olan işi 1. Derce yakını ise başvuru yapmış olan kişiye ait T.C. nüfus cüzdanı

Bu kampanyaya başvuruda bulunacak her T.C. kimlik numarası için bir paket satışı yapılacaktır.

Bu kampanyadan faydalanmak için 24 ay kullanım sözü vermeniz gerekmektedir.

Dsmart engelli kampanyası ile ilgili detaylara ulaşmak için adresini ziyaret edebilirsiniz. Başvuru yapmak veya bilgi almak için burayı tıklayarak kısa bir form doldurmanız yeterli olacaktır.

engelli tarifesi dsmart

Serdar Solmaz

Yorum Ekle

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.