FB Pixel b // NaN : if a or b is an illegal date // NOTE: The code inside isFinite does an assignment (=). return ( isFinite(a=this.convert(a).valueOf()) && isFinite(b=this.convert(b).valueOf()) ? (a>b)-(a -1){ kural = data[ro]; }else{ msg = "Hesaplama Yapılamıyor!
Hesaplama işleminin doğru bir şekilde yapılabilmesi için lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz ve rapor oranınızı sigorta başlangıç tarihinize dikkat ederek seçiniz."; return; } var tamamlanacakAy = kural[0] * 12 + kural[1]; var tamamlanacakGun = kural[2]; var gecensure = gecenSure(new Date(), sigortaBaslangic); var gecenGun = gecensure[0]; var gecenAy = gecensure[1]; var gecenYil = gecensure[2]; var dogumTarihineGore; var emeklilikTarihi; var dtyil = dogumTarihi.getFullYear(); var dtay = dogumTarihi.getMonth(); var dtgun = dogumTarihi.getDate(); var yil = (new Date()).getFullYear(); var ay = (new Date()).getMonth(); var gun = (new Date()).getDate(); if (primGunSayisi >= tamamlanacakGun){ if (gecenAy >= tamamlanacakAy){ if ((dtay > ay) || (dtay == ay && dtgun > gun)){ //bu sene, önümüzdeki doğum gününde emeklilikTarihi = new Date(yil, dtay, dtgun); msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını ve hizmet süresini tamamlamışsınız.
Doğum gününüz olan " + dtgun + "/" + (dtay+1) + "/" + yil + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; }else{ // gelecek seneki doğum gününde emeklilikTarihi = new Date(yil+1, dtay, dtgun); msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını ve hizmet süresini tamamlamışsınız.
Doğum gününüz olan "+ dtgun + "/" + (dtay+1) + "/" + (yil + 1)+ " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; } }else{ // yil ve ay tamamlanmalı var kalanAy = tamamlanacakAy - gecenAy; if (ay + kalanAy >= 12){ emeklilikTarihi = new Date(yil+kalanAy/12, ay+kalanAy%12, gun); }else{ emeklilikTarihi = new Date(yil, ay + kalanAy, gun); } if ((emeklilikTarihi.getMonth() > dtay) || emeklilikTarihi.getMonth() == dtay && emeklilikTarihi.getDate() > dtgun){ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear() + 1, dtay, dtgun); }else{ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear(), dtay, dtgun); } msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını tamamlamışsınız fakat " + kural[0] + " yıl"; if (kural[1] > 0){ msg += ", " + kural[1] + " ay"; } msg += "lık hizmet süresini henüz tamamlamamışsınız.
Bu süreyi tamamladığınız taktirde doğum gününüz olan " + dogumTarihineGore.getDate() + "/" + (dogumTarihineGore.getMonth()+1) + "/" + dogumTarihineGore.getFullYear() + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız." } }else{ // gün tamamlanmalı // ay ve yıla bakılmalı var kalanGun = tamamlanacakGun - primGunSayisi; var kalanAy = tamamlanacakAy - gecenAy; var ny, na, ng; ny = yil + Math.floor(kalanAy / 12); na = ay + kalanAy % 12; if (na >= 12) { na -= 12; ny += 1; } ng = gun; emeklilikTarihi = new Date(ny, na, ng); if ((emeklilikTarihi.getMonth() > dtay) || emeklilikTarihi.getMonth() == dtay && emeklilikTarihi.getDate() > dtgun){ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear() + 1, dtay, dtgun); }else{ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear(), dtay, dtgun); } msg = "Emekliliği hak etmek için " + kural[0] + " yıl"; if (kural[1] > 0){ msg += ", " + kural[1] + "ay"; } msg += "lık hizmet süresini ve " + kural[2] + " günü tamamlamanız gerekiyor.
Kalan " + kalanGun + " günlük hizmet süresini tamamlamanız durumunda doğum gününüz olan " + dogumTarihineGore.getDate() + "/" + (dogumTarihineGore.getMonth()+1) + "/" + dogumTarihineGore.getFullYear() + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; } document.getElementById("result").innerHTML = msg; } 2017 Türkcell Engelli Tarifeleri
Engelli Haber Engelli Hakları

2017 Turkcell Engelli Tarifeleri

turkcell-tarife

Biz engelliler için konuşma tarifesi kapsamında bir güzellik de Türkcell tarafından yapılıyor. Türkcell’in yapmış olduğu ‘’Engel Tanımayanlar’’ kampanyası ile engel tanımayanların hayatına dokunmak, engellilere destek olmaya çalışıyorlar. Bütün engelliler Türkcell’in yapmış olduğu bu kampanyadan faydalanmaya başlayabilir.

Türkcell Engelli Kampanyası Fiyatları

  • Engel Tanımayan Hepsi 1 GB Paketi : Her yöne 1000 dk, 1 GB internet paketi, her yöne 1000 sms : Aylık 25 TL
  • Engel Tanımayan Hepsi 5 GB Paketi : Her yöne 1000 dk, 5 GB internet paketi, her yöne 1000 sms, 1 yıl boyunca ücretsiz akıllı fatura : Aylık 45 TL
  • Faturalı Destek Mesajlaşma Paketi : 10 MB internet paketi, Türkcellliler ile 10000 sms, her yöne 1000 sms, her yöne 100 mms, 100 dk görüntülü görüşme : Aylık 10 TL
  • Faturalı Destek İntenet Paketi : 2 GB internet paketi : Aylık 10 TL
  • Faturalı Destek Konuşma Paketi : 1500 dk Türcelliler ile, her yöne 500 dk, 10 MB internet paketi : Aylık 20 TL

Engelliler destek paket kampanyalarından faydalanmak için il olarak Faturalı Destek Tarifesi’nde olması gerekiyor.

Engel tanımayan hepsi 5 GB paketinden yararlanabilmek için ilk olarak Engel Tanımayanlar Tarifesi’ne abone olmalısınız.

Bu paket her fatura döneminde otomatik olarak yenilenecektir.

Bu paketi kullanan müşterilere akıllı fatura otomatik olarak tanımlanacaktır. İptal etmek istiyorsanız IPTAL ENGELSIZ AKILLI FATURA yazarak 2222 ye gönderebilirsiniz.

Kampanya Şartları

Bu tarifeden zihinsel engelliler hariç, yüzde 40 ve üstü iş gücü kaybı olan tüm engelli müşteriler, vazife malulleri, gaziler ve de vefat eden gazilerin gazilik unvanı taşıyan eşleri yararlanabilir.

Engel Tanımayanlar Tarifesi’ne giriş yapmak için maluliyet bilgilerinin yer aldığı nüfus cüzdanı, malul kimliği ya da yüzde 40 iş gücü kaybını gösteren hastane raporu belgesi ile beraber en yakın Türkcell mağazasına giderek, belgenizin fotokopisinin alınması gerekiyor.

T.C. kimlik numaranız ile beraber sadece bir kez olmak üzere bu özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Türkcell engelli kampanyasını incelemek için http://www.turkcell.com.tr/kulup-ve-programlar/engel-tanimayanlar adresini ziyaret edebilirsiniz.

Serdar Solmaz

Yorum Ekle

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.