FB Pixel b // NaN : if a or b is an illegal date // NOTE: The code inside isFinite does an assignment (=). return ( isFinite(a=this.convert(a).valueOf()) && isFinite(b=this.convert(b).valueOf()) ? (a>b)-(a -1){ kural = data[ro]; }else{ msg = "Hesaplama Yapılamıyor!
Hesaplama işleminin doğru bir şekilde yapılabilmesi için lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz ve rapor oranınızı sigorta başlangıç tarihinize dikkat ederek seçiniz."; return; } var tamamlanacakAy = kural[0] * 12 + kural[1]; var tamamlanacakGun = kural[2]; var gecensure = gecenSure(new Date(), sigortaBaslangic); var gecenGun = gecensure[0]; var gecenAy = gecensure[1]; var gecenYil = gecensure[2]; var dogumTarihineGore; var emeklilikTarihi; var dtyil = dogumTarihi.getFullYear(); var dtay = dogumTarihi.getMonth(); var dtgun = dogumTarihi.getDate(); var yil = (new Date()).getFullYear(); var ay = (new Date()).getMonth(); var gun = (new Date()).getDate(); if (primGunSayisi >= tamamlanacakGun){ if (gecenAy >= tamamlanacakAy){ if ((dtay > ay) || (dtay == ay && dtgun > gun)){ //bu sene, önümüzdeki doğum gününde emeklilikTarihi = new Date(yil, dtay, dtgun); msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını ve hizmet süresini tamamlamışsınız.
Doğum gününüz olan " + dtgun + "/" + (dtay+1) + "/" + yil + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; }else{ // gelecek seneki doğum gününde emeklilikTarihi = new Date(yil+1, dtay, dtgun); msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını ve hizmet süresini tamamlamışsınız.
Doğum gününüz olan "+ dtgun + "/" + (dtay+1) + "/" + (yil + 1)+ " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; } }else{ // yil ve ay tamamlanmalı var kalanAy = tamamlanacakAy - gecenAy; if (ay + kalanAy >= 12){ emeklilikTarihi = new Date(yil+kalanAy/12, ay+kalanAy%12, gun); }else{ emeklilikTarihi = new Date(yil, ay + kalanAy, gun); } if ((emeklilikTarihi.getMonth() > dtay) || emeklilikTarihi.getMonth() == dtay && emeklilikTarihi.getDate() > dtgun){ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear() + 1, dtay, dtgun); }else{ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear(), dtay, dtgun); } msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını tamamlamışsınız fakat " + kural[0] + " yıl"; if (kural[1] > 0){ msg += ", " + kural[1] + " ay"; } msg += "lık hizmet süresini henüz tamamlamamışsınız.
Bu süreyi tamamladığınız taktirde doğum gününüz olan " + dogumTarihineGore.getDate() + "/" + (dogumTarihineGore.getMonth()+1) + "/" + dogumTarihineGore.getFullYear() + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız." } }else{ // gün tamamlanmalı // ay ve yıla bakılmalı var kalanGun = tamamlanacakGun - primGunSayisi; var kalanAy = tamamlanacakAy - gecenAy; var ny, na, ng; ny = yil + Math.floor(kalanAy / 12); na = ay + kalanAy % 12; if (na >= 12) { na -= 12; ny += 1; } ng = gun; emeklilikTarihi = new Date(ny, na, ng); if ((emeklilikTarihi.getMonth() > dtay) || emeklilikTarihi.getMonth() == dtay && emeklilikTarihi.getDate() > dtgun){ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear() + 1, dtay, dtgun); }else{ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear(), dtay, dtgun); } msg = "Emekliliği hak etmek için " + kural[0] + " yıl"; if (kural[1] > 0){ msg += ", " + kural[1] + "ay"; } msg += "lık hizmet süresini ve " + kural[2] + " günü tamamlamanız gerekiyor.
Kalan " + kalanGun + " günlük hizmet süresini tamamlamanız durumunda doğum gününüz olan " + dogumTarihineGore.getDate() + "/" + (dogumTarihineGore.getMonth()+1) + "/" + dogumTarihineGore.getFullYear() + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; } document.getElementById("result").innerHTML = msg; } 2017 Yılında En Çok Aranan Engelli İlanları | Engelli Bilgi
Engelsiz Kariyer

2017 Yılında En Çok Aranan Engelli İlanları

engelli elaman arayan firmalar
engelli iş ilanları

2017 Engelli Personel Arayan Firmalar,

Engelliler için en büyük zorluklardan biri çalışarak, üreterek geçimlerini sağlayamamak, engelli çalışamaz, engelli verilen işi yapamaz yargısı gittikçe kırılsa da hala istenen seviyede değil.
Bu yazımızda engelli personel arayan firmalar hakkında bilgiler vereceğiz
.

Engelli eleman arayan en büyük firmaların listesini aşağıda görebilirsiniz.

Turkcell Engelli İlanı Başvuru

Türkiye’nin en büyük GSM operatörü olan Turkcell binlerce kişiye iş imkanı sağlıyor. Tabi bu kadar istihdam eden bir firmanın engelli çalıştırmaması söz konusu olamaz.
Piyasanın üzerinde maaş veren engellileri genel olarak call center (Telefon ile Müşteri hizmetleri) görevlisi olarak çalıştıran Türkcell yüzlerce engelli insana iş vermeye devam ediyor. Sizde turkcell engelli personel ilanları başvurarak  şansınızı deneyebilrisiniz.

Turkcell engelli ilanları için tıklayın

Procter & Gamble Engelli İlanı Başvuru

Procter & Gamble türkiye uzun süredir üretim yapan ve sadece üretim bölümünde 800 kişiye yakın çalışanı dev bir firmadır. Firmanın en bilinen markaları olarak orkid, oral-b, ve ipana gibi ürünleri sayabiliriz.
Sizde Procter & Gamble engelli ilanı diyerek Google da arama yaptıysanız doğru yere geldiniz, aşağıdaki link üzerinden başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Procter & Gamble engelli ilanları için tıklayın

Tüpraş Engelli İlanı Başvuru

Türkiyenin en önemli ve en saygın kuruşu olan Tüpraş firmasında 4 rafineri ve Genel Müdürlük olmak üzere 5000 kişi çalışmaktadır. Kariyer ve iş olanakları çok geniş olan ve mutlu çalışanları ile tanınan firmaya başvuruda bulunmak için aşağıdaki linki kullanabilrisiniz
Tüpraş engelli ilanları için tıklayın

Aselsan Engelli İlanı Başvuru

Aselsan firmasının gün geçtikçe yıldızı parlamaya devam ediyor. Ülkemizin ciddi yapı taşlarını oluşturan ve savunma sanayimiz açısından vazgeçilmez olan Aselsan firmasına sizde başvuru yaparak hayatınızı değiştirebilirsiniz. Genelde ofislerde engelli çalıştıran firmaya aşağıdaki linki kullanarak başvuru yapabiirsiniz
Aselsan engelli ilanları için tıklayın

Kariyer.net Engelli İlanı Başvuru

Yukarıda saydığımız ve sayamadığımız firmanın engelli personel ararken ilk durağı her zaman kariyer.net oluyor. Binlerce firma için engelli personel arayan internet sitesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Site üzerinden firmaya göre, Şehre Göre iş arama gibi bir çok seçenek bulunmaktadır.
Kariyer.net Engelli İş İlanları İçin Tıklayın

Serdar Solmaz

Yorum Ekle

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.