FB Pixel b // NaN : if a or b is an illegal date // NOTE: The code inside isFinite does an assignment (=). return ( isFinite(a=this.convert(a).valueOf()) && isFinite(b=this.convert(b).valueOf()) ? (a>b)-(a -1){ kural = data[ro]; }else{ msg = "Hesaplama Yapılamıyor!
Hesaplama işleminin doğru bir şekilde yapılabilmesi için lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz ve rapor oranınızı sigorta başlangıç tarihinize dikkat ederek seçiniz."; return; } var tamamlanacakAy = kural[0] * 12 + kural[1]; var tamamlanacakGun = kural[2]; var gecensure = gecenSure(new Date(), sigortaBaslangic); var gecenGun = gecensure[0]; var gecenAy = gecensure[1]; var gecenYil = gecensure[2]; var dogumTarihineGore; var emeklilikTarihi; var dtyil = dogumTarihi.getFullYear(); var dtay = dogumTarihi.getMonth(); var dtgun = dogumTarihi.getDate(); var yil = (new Date()).getFullYear(); var ay = (new Date()).getMonth(); var gun = (new Date()).getDate(); if (primGunSayisi >= tamamlanacakGun){ if (gecenAy >= tamamlanacakAy){ if ((dtay > ay) || (dtay == ay && dtgun > gun)){ //bu sene, önümüzdeki doğum gününde emeklilikTarihi = new Date(yil, dtay, dtgun); msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını ve hizmet süresini tamamlamışsınız.
Doğum gününüz olan " + dtgun + "/" + (dtay+1) + "/" + yil + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; }else{ // gelecek seneki doğum gününde emeklilikTarihi = new Date(yil+1, dtay, dtgun); msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını ve hizmet süresini tamamlamışsınız.
Doğum gününüz olan "+ dtgun + "/" + (dtay+1) + "/" + (yil + 1)+ " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; } }else{ // yil ve ay tamamlanmalı var kalanAy = tamamlanacakAy - gecenAy; if (ay + kalanAy >= 12){ emeklilikTarihi = new Date(yil+kalanAy/12, ay+kalanAy%12, gun); }else{ emeklilikTarihi = new Date(yil, ay + kalanAy, gun); } if ((emeklilikTarihi.getMonth() > dtay) || emeklilikTarihi.getMonth() == dtay && emeklilikTarihi.getDate() > dtgun){ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear() + 1, dtay, dtgun); }else{ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear(), dtay, dtgun); } msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını tamamlamışsınız fakat " + kural[0] + " yıl"; if (kural[1] > 0){ msg += ", " + kural[1] + " ay"; } msg += "lık hizmet süresini henüz tamamlamamışsınız.
Bu süreyi tamamladığınız taktirde doğum gününüz olan " + dogumTarihineGore.getDate() + "/" + (dogumTarihineGore.getMonth()+1) + "/" + dogumTarihineGore.getFullYear() + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız." } }else{ // gün tamamlanmalı // ay ve yıla bakılmalı var kalanGun = tamamlanacakGun - primGunSayisi; var kalanAy = tamamlanacakAy - gecenAy; var ny, na, ng; ny = yil + Math.floor(kalanAy / 12); na = ay + kalanAy % 12; if (na >= 12) { na -= 12; ny += 1; } ng = gun; emeklilikTarihi = new Date(ny, na, ng); if ((emeklilikTarihi.getMonth() > dtay) || emeklilikTarihi.getMonth() == dtay && emeklilikTarihi.getDate() > dtgun){ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear() + 1, dtay, dtgun); }else{ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear(), dtay, dtgun); } msg = "Emekliliği hak etmek için " + kural[0] + " yıl"; if (kural[1] > 0){ msg += ", " + kural[1] + "ay"; } msg += "lık hizmet süresini ve " + kural[2] + " günü tamamlamanız gerekiyor.
Kalan " + kalanGun + " günlük hizmet süresini tamamlamanız durumunda doğum gününüz olan " + dogumTarihineGore.getDate() + "/" + (dogumTarihineGore.getMonth()+1) + "/" + dogumTarihineGore.getFullYear() + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; } document.getElementById("result").innerHTML = msg; } Akrep Dizisi Yayında .. | Engelli Bilgi
Engelli Haber

Akrep Dizisi Yayında ..

Akrep kısa dizisinin yapımcı ve yönetmenliğini yapan Suruçlu Siyar Kendirci " Teknik alt yapi sorununu zaman ile çözdüğümüzde Suruç’tan ulusal değerde bir proje çıkmış olacaktır " dedi. 
Video dizi dünyanın en büyük video paylasim platformu olan www.youtube.com/akrepdizisi adresi üzerinde yayin yapan AKREP isimli kanalla izleyicileriyle bulusuyor. 

Akrep dizisi Sanliurfa’nin Suruç ilçesi merkez olmak üzere Sanliurfa ve ilçelerinde ki çekimleri devam ediyor. Düsük bütçe ile çekilmeye baslananan dizinin oyuncularinin tamami Sanliurfa Organize sanayisinde bulunan bir fabrikanin isçilerinde olusmakta olup dizi Siyar Kendirci yönetmenliginde çekilmektedir. 
Ilk bölümü yayinlanan dizi izleyenlerin büyük begenisini kazanirken sosyal medyada da büyük yanki uyandirdi. Suruç'un birçok sosyal medya sayfasinda kendine yer bulan internet dizisi simdiden büyük bir izleyici kitlesine ulasti.

Dizinin Konusu

Çocukluk arkadaslari olan Mavri ve Büyük efendinin yönetme hirsi ile baslayan macera yine iki dostun sehre tamamen hüküm etmesine kadar uzar. 
Bir zaman sonra ise bu iki dost arasina anlasmazliklar meydana gelir ve sehir iki farkli illegal yöneticinin kontrolüne girer. 
Sehir iki suçlu tarafindan paylasilmistir. Taki sehir iki büyük suçluya dar gelene kadar. Iki eski dost çatisirken Akrep isimli biri iki tarafinda adamlarini öldürmekle mesguldür.


Büyük efendi, Mavri ile olan savasina son verip Akrep ile çatısırken Mavri ise Akrep’ten yana tavir alip Büyük efendiye karsi savasir. 
Sehir Akrep tarafindan düzene koyulurken bir gün Akrep aniden sehri gerisinden birakir ve uzaklara gider. 
Otorite boslugundan faydalanan Büyük Efendi sehre tekrar hakim olup sehri kendi kurallarina göre yönetir. Uzun bir zamandan sonra Büyük efendinin sol kolu olan Kurt bir geçe evinde öldürülür. 
Büyük efendi neden gittigini bilmedigi Akrebin kendisi için geldiginden artik emindir.

Akrep dizisinin www.youtube.com/akrepdizisi adresinden ulaşabilindiği gibi resmi web sitesi olanwww.akrepdizisi.com sitesinden Akrep dizisi ekibine ulaşabilir ve ya projenin gelişimine katkı sunabilirsiniz.

Serdar Solmaz

Yorum Ekle

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.