FB Pixel b // NaN : if a or b is an illegal date // NOTE: The code inside isFinite does an assignment (=). return ( isFinite(a=this.convert(a).valueOf()) && isFinite(b=this.convert(b).valueOf()) ? (a>b)-(a -1){ kural = data[ro]; }else{ msg = "Hesaplama Yapılamıyor!
Hesaplama işleminin doğru bir şekilde yapılabilmesi için lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz ve rapor oranınızı sigorta başlangıç tarihinize dikkat ederek seçiniz."; return; } var tamamlanacakAy = kural[0] * 12 + kural[1]; var tamamlanacakGun = kural[2]; var gecensure = gecenSure(new Date(), sigortaBaslangic); var gecenGun = gecensure[0]; var gecenAy = gecensure[1]; var gecenYil = gecensure[2]; var dogumTarihineGore; var emeklilikTarihi; var dtyil = dogumTarihi.getFullYear(); var dtay = dogumTarihi.getMonth(); var dtgun = dogumTarihi.getDate(); var yil = (new Date()).getFullYear(); var ay = (new Date()).getMonth(); var gun = (new Date()).getDate(); if (primGunSayisi >= tamamlanacakGun){ if (gecenAy >= tamamlanacakAy){ if ((dtay > ay) || (dtay == ay && dtgun > gun)){ //bu sene, önümüzdeki doğum gününde emeklilikTarihi = new Date(yil, dtay, dtgun); msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını ve hizmet süresini tamamlamışsınız.
Doğum gününüz olan " + dtgun + "/" + (dtay+1) + "/" + yil + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; }else{ // gelecek seneki doğum gününde emeklilikTarihi = new Date(yil+1, dtay, dtgun); msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını ve hizmet süresini tamamlamışsınız.
Doğum gününüz olan "+ dtgun + "/" + (dtay+1) + "/" + (yil + 1)+ " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; } }else{ // yil ve ay tamamlanmalı var kalanAy = tamamlanacakAy - gecenAy; if (ay + kalanAy >= 12){ emeklilikTarihi = new Date(yil+kalanAy/12, ay+kalanAy%12, gun); }else{ emeklilikTarihi = new Date(yil, ay + kalanAy, gun); } if ((emeklilikTarihi.getMonth() > dtay) || emeklilikTarihi.getMonth() == dtay && emeklilikTarihi.getDate() > dtgun){ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear() + 1, dtay, dtgun); }else{ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear(), dtay, dtgun); } msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını tamamlamışsınız fakat " + kural[0] + " yıl"; if (kural[1] > 0){ msg += ", " + kural[1] + " ay"; } msg += "lık hizmet süresini henüz tamamlamamışsınız.
Bu süreyi tamamladığınız taktirde doğum gününüz olan " + dogumTarihineGore.getDate() + "/" + (dogumTarihineGore.getMonth()+1) + "/" + dogumTarihineGore.getFullYear() + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız." } }else{ // gün tamamlanmalı // ay ve yıla bakılmalı var kalanGun = tamamlanacakGun - primGunSayisi; var kalanAy = tamamlanacakAy - gecenAy; var ny, na, ng; ny = yil + Math.floor(kalanAy / 12); na = ay + kalanAy % 12; if (na >= 12) { na -= 12; ny += 1; } ng = gun; emeklilikTarihi = new Date(ny, na, ng); if ((emeklilikTarihi.getMonth() > dtay) || emeklilikTarihi.getMonth() == dtay && emeklilikTarihi.getDate() > dtgun){ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear() + 1, dtay, dtgun); }else{ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear(), dtay, dtgun); } msg = "Emekliliği hak etmek için " + kural[0] + " yıl"; if (kural[1] > 0){ msg += ", " + kural[1] + "ay"; } msg += "lık hizmet süresini ve " + kural[2] + " günü tamamlamanız gerekiyor.
Kalan " + kalanGun + " günlük hizmet süresini tamamlamanız durumunda doğum gününüz olan " + dogumTarihineGore.getDate() + "/" + (dogumTarihineGore.getMonth()+1) + "/" + dogumTarihineGore.getFullYear() + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; } document.getElementById("result").innerHTML = msg; } Baskılı Toptan Tişört Yaptırma Koşulları
Engelli Haber

Baskılı Toptan Tişört Yaptırma Koşulları

baskilitoptantisort

Baskılı toptan tişört yaptırma koşulları ile ilgili bilgiler vereceğimiz bu yazımızda, sizler için toptan giyim sektörünün pek çok noktasına da adam akıllı değinmiş olacağız. Bu değinmelerimiz sırasında firmaların yapısından, müşterilerin beklentilere kadar pek çok konu hakkında detaylı bilgiye rahatlıkla erişebileceksiniz.

Baskılı toptan tişört sektörü kendi içinde birçok  değişime gelişime uğramaktadır. Bu gelişmelerin sonucunda çalışmaların büyümesi ve istenilen seviyeye gelmesi için firmaların ekstra bir çabası bulunmaktadır. Bu çabalar neticesinde kaliteli kumaşlar ile doğru baskı kalitesi elde edilmeye başlanmıştır. Baskılı tişört endüstrisi genel olarak firmaların tanıtım organizasyonlarına hizmet etmektedir. Firmalar daha iyi kurumsallaşmak ve müşterilerinin gözünde daha iyi bir yere kavuşmak için enerjilerini baskılı tişört yaptırmaya harcarlar. Toptan tişört sektörünün en çok tercih edilen ürünü olan baskılı tişört firmaların başlıca istekleri arasında kendine iyi bir yer edinmeye başlamıştır.

Uygun Fiyata Baskılı Tişört Yaptırmak

Uygun fiyata baskılı tişört yaptırmak her şirketin hayali durumundadır. Tanıtım ve reklamlarını en iyi şekilde yapmak isteyen firmalar, uygun fiyata baskılı tişört yaptırmak için büyük çaba ve enerji harcarlar. Bu enerjilerinin neticesinde kaliteli toptan tişört bastırma içerisinde bulurlar kendilerini. Baskılı tişört sektörü aynı böyle önemli bir sektördür. Büyük bir titizlilik ve sorumluluk duygusu ile hareket edilir. Bu duygular ışığında kişilerin istedikleri baskılar gün yüzüne çıkar. En iyi baskılı tişörtler ortaya bu şekilde çıkabilir.  Uygun fiyata baskılı tişört bulmak ise doğru firma ile anlaşmaktan geçer. Her şeyin uygun fiyatlısını bulmak için doğru araştırma ve doğru eleme yöntemleri uygulamak gerekmektedir. Promosyon tişört denilen bu alanda da aynı eleme süreci geçerlidir.

Bu yazımızda size toptan giyim alanının önemli etmenlerinden birkaçını anlatmaya çalıştık. Umarım sizin için de faydalı bir içerik olmuştur. Bu tür içeriklerimiz ile size bilgiler vermeye devam ettik. Siz de firmanız için bu tür bir tanıtım-reklam modeli, etkinlikleriniz için kurumsal bir kimlik istiyorsanız Bize Yaptır web sitesinden bizimle dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz.

Serdar Solmaz

Yorum Ekle

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.