EKPSS ye Nasıl Hazırlanmalı- EKPSS 2016 Kaynaklar

0
3441

EKPSS 2016 yaklaşırken sınava girecek kişilerde ve ailelerinde heyecan artıyor. Bu süreçte ziyaretçilerimize destek vermek ve  EKPSS 2016 sınavı konusunda dikkat edilecek konuları anlatmak için bu makale yazma ihtiyacı duyduk, Bu makale sonunda sınavda son düzlüğe girilirken dikkat edilmesi gereken konuları, en etkili kaynakları, çıkmış soruları bulabilirsiniz.

2016 EKPSS Çalışma Kitaplar

EKPSS ye hazırlanırken bir çalışma kitabına yada ek kaynaklara mutlaka ihtiyaç duyacaksınız. Bu kaynaklardan en verimlisi eğitim kurumları tarafından hazırlanan yardımcı kitaplardır. Eğer temin etme imkanınız var ise aşağıda listelenen kaynaklardan bir kaç tane almanız yararınıza alacaktır. Farklı kaynaklar farklı görüş açıları sunacak ve şansınızı arttıracaktır.

EKPSS Yardımcı Kitaplar

Murat Yayınları

Murat Yayınları bir çok konu hakkında yardımcı kitapları olan piyasanın en iyisi denebilecek bir kurumdur. Eğer bir tane kitap alma şansınız varsa mutlaka murat yayınlarını tercih etmenizi öneririz

Murat Yayınları EKPSS Kitapları

Yargı Yayınları

Yargı Yayınları EKPSS 2016 Yardımcı kitaplarından faydalanabileceğiniz güzel bir kaynaktır. İncelemenizde fayda var.

Yargı Yayınları EKPSS Kitapları

EKPSS Çıkmış Sorular

Eğitime diğer bir çalışma yöntemi geçmiş sınavlarda çıkan soruları inceleyerek çalışma yöntemidir. Soruların sadece % 10 sistemde görülebilse de  size büyük katkı sağlayacaktır. Aşağıdan geçmiş sorulara ulaşabilirsiniz.

EKPSS 2014 Çıkmış Sorular
ÖMSS (EKPSS) 2012 Çıkmış Sorular

KPSS geçmiş yıllara ait çıkmış sorulara da çalışabilirsiniz.

Sen de Bir Yorum Yazabilirsin

Yorum Bırak
Lütfen adınızı giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.