FB Pixel Engellilere Bankalarda Hangi Kolaylıklar Var
Engelli Haber Finans ve Para

Engelliler için internet şubesi ENPARA

engelliler için banka

Engelsiz bankacılık terimi bu günlerde çok moda,  Engelli bireyler için uygun banka şubeleri, işaret dili kullanabilen görüntülü call center gibi bir çok hizmet engellilerin finansal işlemlere kolayca ulaşabilmesi için hizmete giriyor.

Fakat ne kadar işler kolaylaşsa da şubeye gitme zorunluğu engelliler için hala en büyü çile olmaya devam ediyor. Bu yazımızda engellilerin en büyük sorunu olan şubeye gitme zorunluğunu ortadan kaldıran bir firmadan Finansbank’tan bahsedeceğiz. Son günlerin popüler bankasının bu hizmetinin adı ENPARA,

ENPARA nedir?

İlginç reklamı ve sempatik müşteri temsilcileri ile etrafınızdan enpara ile ilgili bir şeyler mutlaka duymuş olmalısınız, kısaca enpara hizmeti, sizin şubeye değil, şube görevlisinin vereceğiz adrese gelmesi olayıdır. Yani siz şubeye gidip sıra beklemiyorsunuz. Tabi bu hizmet sadece engelliler için değil, şubeye gidemeyen ya da gitmek istemeyen herkes için geçerli, enpara üyesi olmak için işlemler aşağıdaki şekilde oluyor.

  • Enpara Başvuru linkini tıklayarak istenen bilgileri giriyorsunuz.
  • Görevli sizi arayarak randevu istiyor
  • İmzalanacak belgeleri görevli getirerek, imza alıyor ve banka kartınızı teslim alıyorsunuz

Bu arada enpara üzerinden yapılan eft, havale gibi ücretler için hiçbir ücret alınmamaktadır. ücretsiz hizmet veren enparayı tebrik ediyor, engellibilgi.com olarak tavsiye ediyoruz.

Serdar Solmaz

Yorum Ekle

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir