FB Pixel Engelli evlilik sitelerini inceledik / TAMAMEN ÜCRETSİZ ÜYELİK
Engelli Haber Engelli Hakları

Engelli Evlilik ve Sohbet Siteleri

engelli-evlilik

Engelli evlilik, sitesi, islami evlilik sitesi gibi bir çok kavram hayatımıza girmeye başladı. Bu yazımızda engellilerin kendilerine sevgili ya da hayat arkadaşı bulabilecekleri sanal ortam ve mecraları inceleyeceğiz.

Engelliler için Flört ve Evlilik Sitesi ??

İnternet kullanımının artmasıyla beraber, insanlar kendilerine fiziki sosyal ortamlar yaratmak için sanal alemi daha fazla kullanır oldu. Bir çok arkadaşlık sitesi aktif olarak yayın hayatına devam ediyor. Modern çöpçatan olarak adlandırılan bu sitelerde aradığımız aşk sizi bekliyor olabilir 🙂

Peki, bu kadar arkadaşlık sitesi varken neden bazı siteler, engelli ya da islami evlilik siteleri olarak ayrıldı. Çünkü insanlar belirgin özellikleri olan kişilere ulaşmak için ayrıcalık talep etti firmalardan, örneğin evleneceği kadın/erkekte namaz kılma şartı arayan bir kişi, popüler arkadaşlık sitelerinde bu isteğine karşılık bulamadı. Bu yüzden islami evlilik siteleri gündeme geldi.

İşte engelli evlilik siteleri de bu mantıkla yola çıktı, Aynı engel grubundan olan ya da sevgide engel durumuna bakmayan kişiler için merkez haline gelen siteleri inceleyelim

İşte Karşınızda En Popüler 3 Arkadaşlık Sitesi 

 Engelsiz evlilik siteleri konusunda yaptığımız araştırmalarda, 

  • Ücretsiz Olması
  • Sadece engellilere yönelik olması gibi sebeplerle www.engelsizevlilik.com ön plana çıktı. Binlerce engellinin hayat arkadaşını aradığı web sitesi yoluna emin adımlarla devam ediyor. Katılımın tamamen ücretsiz olduğu siteye güvenle üye olabilirsiniz.

 

en iyi arkadaşlık siteleri

Siberalem

Türkiye’nin en eski ve en büyük bedava arkadaşlık sitesi olan Siberalem,2000 yılında kuruldu. 15 milyonu aşkın üyesi bulunan sitedeki üyelerin %70’i bekar.

Siberalem’i öne çıkaran özelliği ise çeşitli markalar ile anlaşmalar yapması. Yaptığı anlaşmalar ile üyelerine çeşitli faydalar sağlayan arkadaşlık sitesi, her yıl yüzlerde kişinin evlenmesine aracı oluyor.

Siberalem’in üye sayısında en büyük artış ise Sevgililer Günü yaklaşırken oluyor. Ağırlıklı olarak Ankara, İstanbul, Bursa ve İzmir illerinin aktif olduğu sohbet sitesinde 23-30 yaş aralığında bir çok insan ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

 

en iyi arkadaşlık siteleri

Badoo

Ülkemizde pek fazla yaygın olmayan Badoo, Londra merkezli bir site. 180 milyondan fazla üyesi bulunan site ile kendinize yeni arkadaşlıklarkurabilir, video ve fotoğraf paylaşabilir ve diğer insanlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz arkadaşlık sitelerinden birisi olan Badoo, kullanıcı dostu olması ile ön plana çıkıyor. Mobil uygulaması da bulunan site, yeni insanlarla tanışmayı çok kolay hale getirdiğini iddia ediyor. Badoo ayrıca aynı mekanda yada yakınınızda bulunan insanları da tespit edebiliyor.

 

Etiketler

Serdar Solmaz

Yorum Ekle

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir