FB Pixel b // NaN : if a or b is an illegal date // NOTE: The code inside isFinite does an assignment (=). return ( isFinite(a=this.convert(a).valueOf()) && isFinite(b=this.convert(b).valueOf()) ? (a>b)-(a -1){ kural = data[ro]; }else{ msg = "Hesaplama Yapılamıyor!
Hesaplama işleminin doğru bir şekilde yapılabilmesi için lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz ve rapor oranınızı sigorta başlangıç tarihinize dikkat ederek seçiniz."; return; } var tamamlanacakAy = kural[0] * 12 + kural[1]; var tamamlanacakGun = kural[2]; var gecensure = gecenSure(new Date(), sigortaBaslangic); var gecenGun = gecensure[0]; var gecenAy = gecensure[1]; var gecenYil = gecensure[2]; var dogumTarihineGore; var emeklilikTarihi; var dtyil = dogumTarihi.getFullYear(); var dtay = dogumTarihi.getMonth(); var dtgun = dogumTarihi.getDate(); var yil = (new Date()).getFullYear(); var ay = (new Date()).getMonth(); var gun = (new Date()).getDate(); if (primGunSayisi >= tamamlanacakGun){ if (gecenAy >= tamamlanacakAy){ if ((dtay > ay) || (dtay == ay && dtgun > gun)){ //bu sene, önümüzdeki doğum gününde emeklilikTarihi = new Date(yil, dtay, dtgun); msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını ve hizmet süresini tamamlamışsınız.
Doğum gününüz olan " + dtgun + "/" + (dtay+1) + "/" + yil + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; }else{ // gelecek seneki doğum gününde emeklilikTarihi = new Date(yil+1, dtay, dtgun); msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını ve hizmet süresini tamamlamışsınız.
Doğum gününüz olan "+ dtgun + "/" + (dtay+1) + "/" + (yil + 1)+ " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; } }else{ // yil ve ay tamamlanmalı var kalanAy = tamamlanacakAy - gecenAy; if (ay + kalanAy >= 12){ emeklilikTarihi = new Date(yil+kalanAy/12, ay+kalanAy%12, gun); }else{ emeklilikTarihi = new Date(yil, ay + kalanAy, gun); } if ((emeklilikTarihi.getMonth() > dtay) || emeklilikTarihi.getMonth() == dtay && emeklilikTarihi.getDate() > dtgun){ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear() + 1, dtay, dtgun); }else{ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear(), dtay, dtgun); } msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını tamamlamışsınız fakat " + kural[0] + " yıl"; if (kural[1] > 0){ msg += ", " + kural[1] + " ay"; } msg += "lık hizmet süresini henüz tamamlamamışsınız.
Bu süreyi tamamladığınız taktirde doğum gününüz olan " + dogumTarihineGore.getDate() + "/" + (dogumTarihineGore.getMonth()+1) + "/" + dogumTarihineGore.getFullYear() + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız." } }else{ // gün tamamlanmalı // ay ve yıla bakılmalı var kalanGun = tamamlanacakGun - primGunSayisi; var kalanAy = tamamlanacakAy - gecenAy; var ny, na, ng; ny = yil + Math.floor(kalanAy / 12); na = ay + kalanAy % 12; if (na >= 12) { na -= 12; ny += 1; } ng = gun; emeklilikTarihi = new Date(ny, na, ng); if ((emeklilikTarihi.getMonth() > dtay) || emeklilikTarihi.getMonth() == dtay && emeklilikTarihi.getDate() > dtgun){ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear() + 1, dtay, dtgun); }else{ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear(), dtay, dtgun); } msg = "Emekliliği hak etmek için " + kural[0] + " yıl"; if (kural[1] > 0){ msg += ", " + kural[1] + "ay"; } msg += "lık hizmet süresini ve " + kural[2] + " günü tamamlamanız gerekiyor.
Kalan " + kalanGun + " günlük hizmet süresini tamamlamanız durumunda doğum gününüz olan " + dogumTarihineGore.getDate() + "/" + (dogumTarihineGore.getMonth()+1) + "/" + dogumTarihineGore.getFullYear() + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; } document.getElementById("result").innerHTML = msg; } Ücretsiz Engelli Kent Kart
Engelli Hakları

Kocaeli Engelli Kent Kart Nasıl Alınır

engelli kent kart

Kocaeli Engelli Kent Kart Tüm Detaylar

Engellilere belediyelerin sağladığı ve devletin desteklediği haklarından biri Ücretsiz ulaşım hakkıdır. Bugün sizlere Kocaeli ilinde kullanılan ulaşım kartı  Kentkart hakkında bilgi vereceğiz.Kent Kart Engelliler için ücretsiz ulaşım imkanı sağlamaktadır.

Yazımızda KentKart Başvurusu için gerekli evraklar nelerdir ? Nereye Başvuru Yapılır ? Başvuru Ücreti Ne kadardır ? Kent Kartın kaybolması halinde ne yapılmalıdır ? Kent Kart yenileme aşamalar nelerdir ? sorularına cevaplar bulacaksınız

Kent Kart Nedir ?

Kent Kart yolcuların satış noktalarından kartlarına para yükledikleri bir ulaşım kartıdır.

Başvuru Ücreti ve Gerekli Evraklar Nelerdir ?

Kart başvurusunu Kocaeli İzmit Fuarı içinde Ulaşım Müdürlüğüne yapabilirsiniz. Başvuru sırasında Engelli Raporu, Nüfus Cüzdanı ve 2 adet fotoğraf yeterlidir.Başvuru ücreti Haziran 2015 itibariyle 10 TL dir.

Kent Kart kaybolması durumunda ne yapılmalı ?

Eğer kartınız kaybederseniz 10 TL başvuru ücreti ve gerekli evrakları ibraz ederek tekrar kart çıkartabilirsiniz.

Kent Kartın Süresi var mıdır ? Yenileme için ne yapılmalı ?

Kent kartın süresi başvuru tarihinizden itibaren 1 yıldır. Eğer raporunuz sürekli ise kartınızın süresinin bitiş tarihine yakın ulaşım müdürlüğüne giderek ücret ödemeden kartınızın süresini uzatabilirsiniz

http://www.kentkart.com

Kent Kart Genel Merkez Telefon:

0 232 445 61 81

 

Engelli Bilgi Logo

Serdar Solmaz

5 Yorumlar

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Engin Bey MErhaba,

   İzmit fuar içinde yer Ulaşım daire başkanlığına arızalı kartınızla beraber giderseniz kartınız yenilenecektir. Yanınızda rapor yada başka bir belge götürmenize gerek yoktur. 10 TL yenileme tutarı talep edilebilir.

   Bilginize sunarız.
   Engellibilgi.com

  • Erol bey Selamlar,
   Kent kart geçen her yerde bu indirim var. Fakat örneğin kocalinde alacağınız kent kartı, çanakkale kent kart olarak kullanamazsınız
   İyi Günler