FB Pixel b // NaN : if a or b is an illegal date // NOTE: The code inside isFinite does an assignment (=). return ( isFinite(a=this.convert(a).valueOf()) && isFinite(b=this.convert(b).valueOf()) ? (a>b)-(a -1){ kural = data[ro]; }else{ msg = "Hesaplama Yapılamıyor!
Hesaplama işleminin doğru bir şekilde yapılabilmesi için lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz ve rapor oranınızı sigorta başlangıç tarihinize dikkat ederek seçiniz."; return; } var tamamlanacakAy = kural[0] * 12 + kural[1]; var tamamlanacakGun = kural[2]; var gecensure = gecenSure(new Date(), sigortaBaslangic); var gecenGun = gecensure[0]; var gecenAy = gecensure[1]; var gecenYil = gecensure[2]; var dogumTarihineGore; var emeklilikTarihi; var dtyil = dogumTarihi.getFullYear(); var dtay = dogumTarihi.getMonth(); var dtgun = dogumTarihi.getDate(); var yil = (new Date()).getFullYear(); var ay = (new Date()).getMonth(); var gun = (new Date()).getDate(); if (primGunSayisi >= tamamlanacakGun){ if (gecenAy >= tamamlanacakAy){ if ((dtay > ay) || (dtay == ay && dtgun > gun)){ //bu sene, önümüzdeki doğum gününde emeklilikTarihi = new Date(yil, dtay, dtgun); msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını ve hizmet süresini tamamlamışsınız.
Doğum gününüz olan " + dtgun + "/" + (dtay+1) + "/" + yil + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; }else{ // gelecek seneki doğum gününde emeklilikTarihi = new Date(yil+1, dtay, dtgun); msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını ve hizmet süresini tamamlamışsınız.
Doğum gününüz olan "+ dtgun + "/" + (dtay+1) + "/" + (yil + 1)+ " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; } }else{ // yil ve ay tamamlanmalı var kalanAy = tamamlanacakAy - gecenAy; if (ay + kalanAy >= 12){ emeklilikTarihi = new Date(yil+kalanAy/12, ay+kalanAy%12, gun); }else{ emeklilikTarihi = new Date(yil, ay + kalanAy, gun); } if ((emeklilikTarihi.getMonth() > dtay) || emeklilikTarihi.getMonth() == dtay && emeklilikTarihi.getDate() > dtgun){ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear() + 1, dtay, dtgun); }else{ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear(), dtay, dtgun); } msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını tamamlamışsınız fakat " + kural[0] + " yıl"; if (kural[1] > 0){ msg += ", " + kural[1] + " ay"; } msg += "lık hizmet süresini henüz tamamlamamışsınız.
Bu süreyi tamamladığınız taktirde doğum gününüz olan " + dogumTarihineGore.getDate() + "/" + (dogumTarihineGore.getMonth()+1) + "/" + dogumTarihineGore.getFullYear() + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız." } }else{ // gün tamamlanmalı // ay ve yıla bakılmalı var kalanGun = tamamlanacakGun - primGunSayisi; var kalanAy = tamamlanacakAy - gecenAy; var ny, na, ng; ny = yil + Math.floor(kalanAy / 12); na = ay + kalanAy % 12; if (na >= 12) { na -= 12; ny += 1; } ng = gun; emeklilikTarihi = new Date(ny, na, ng); if ((emeklilikTarihi.getMonth() > dtay) || emeklilikTarihi.getMonth() == dtay && emeklilikTarihi.getDate() > dtgun){ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear() + 1, dtay, dtgun); }else{ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear(), dtay, dtgun); } msg = "Emekliliği hak etmek için " + kural[0] + " yıl"; if (kural[1] > 0){ msg += ", " + kural[1] + "ay"; } msg += "lık hizmet süresini ve " + kural[2] + " günü tamamlamanız gerekiyor.
Kalan " + kalanGun + " günlük hizmet süresini tamamlamanız durumunda doğum gününüz olan " + dogumTarihineGore.getDate() + "/" + (dogumTarihineGore.getMonth()+1) + "/" + dogumTarihineGore.getFullYear() + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; } document.getElementById("result").innerHTML = msg; } Engelli Sitesi Tam Rehber Burada | Engelli Bilgi
Engelli Haber

Engelli Sitesi Tam Rehber Burada

Engelli sitesi gerekli bilgi rehberi

Engelli sitesi, engelliler sitesi ya da bir çok şekilde arama yaparak engelliler hakkında bilgiye ulaşmak için Google da aramalar yapıyoruz. Engelli sitesi diye arama yaptığımızda karşımıza gelen onlarca site var. Bu sitelerden biride şu an ziyaret ettiğiniz engellibilgi.com. Engellibilgi olarak mümkün olduğunca sizleri çok fazla sıkmadan net bilgiler vermeye çalışıyoruz.

Engelli sitesi olarak kurulan engellibilgi.com sitesinden maksimum şekilde bilgi alabilmeniz için size gerekli olabilecek tüm bilgileri bu yazımızdan listelemeye çalışacağız. Aşağıdaki listeye eklenmesini istediğiniz konu yada konular olursa lütfen bizile iletişime geçin

Engellibilgi.com Ekibi 

Engelli Ne demektedir ? ve Engelli Raporuyla ilgili Sorulara cevaplar

Engelli kime Denir ? Engelli / Özürlü olmak ne demektir

Engelli Raporu nasıl alınır ? Hangi evraklar gereklidir ? Başvuru nasıl yapılır ? 

Kısa sürede Engelli raporu almak için ne yapmalayım ?

Balthazard Formülü nedir, nasıl hesaplanır ?

Göz Derecesine Göre Engelli Raporu Oran 

Obezite- Şişman olanlar engelli raporu alabilir işte şartlar

Engelli Raporunu aldım. Fakat bu rapor benım ne işime yarayacak ? Sorulara cevaplar

Engelliler bir çok haktan faydalanabilir. Bu hakların tamamını görmek içi

Engelli olarak İşe Girmek için tüm detaylar

Engelli olarak erken emekli olmak için ne yapmam gerekir tüm detaylar

Engelli Su İndirimi ve Başvuru Şartları

2016 Yılı Tüm Sosyal Yardımların listesi (Açıklamalı)

Engelli Hakları

Engelli Dijitürk İndirimi

Engelli Raporu erken emekli olmak hakkında Sorulara Cevaplar 

Engelli malulen emekli olma şartları neledir ? Adım adım anlatıyoruz

Engelli anneleri erken emekli olmaktadır. Tüm detaylar yazımızda

Engelli emeklilik hesaplamak çok kolay, bilgileri gir tarihi öğren

Engelli erken emeklilik ile ilgili en çok merak edilenler

Vergi İndirim Belgesi Sorgulama Siteleri

Güncellenecektir. ……….

 

Serdar Solmaz

Yorum Ekle

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.