FB Pixel b // NaN : if a or b is an illegal date // NOTE: The code inside isFinite does an assignment (=). return ( isFinite(a=this.convert(a).valueOf()) && isFinite(b=this.convert(b).valueOf()) ? (a>b)-(a -1){ kural = data[ro]; }else{ msg = "Hesaplama Yapılamıyor!
Hesaplama işleminin doğru bir şekilde yapılabilmesi için lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz ve rapor oranınızı sigorta başlangıç tarihinize dikkat ederek seçiniz."; return; } var tamamlanacakAy = kural[0] * 12 + kural[1]; var tamamlanacakGun = kural[2]; var gecensure = gecenSure(new Date(), sigortaBaslangic); var gecenGun = gecensure[0]; var gecenAy = gecensure[1]; var gecenYil = gecensure[2]; var dogumTarihineGore; var emeklilikTarihi; var dtyil = dogumTarihi.getFullYear(); var dtay = dogumTarihi.getMonth(); var dtgun = dogumTarihi.getDate(); var yil = (new Date()).getFullYear(); var ay = (new Date()).getMonth(); var gun = (new Date()).getDate(); if (primGunSayisi >= tamamlanacakGun){ if (gecenAy >= tamamlanacakAy){ if ((dtay > ay) || (dtay == ay && dtgun > gun)){ //bu sene, önümüzdeki doğum gününde emeklilikTarihi = new Date(yil, dtay, dtgun); msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını ve hizmet süresini tamamlamışsınız.
Doğum gününüz olan " + dtgun + "/" + (dtay+1) + "/" + yil + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; }else{ // gelecek seneki doğum gününde emeklilikTarihi = new Date(yil+1, dtay, dtgun); msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını ve hizmet süresini tamamlamışsınız.
Doğum gününüz olan "+ dtgun + "/" + (dtay+1) + "/" + (yil + 1)+ " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; } }else{ // yil ve ay tamamlanmalı var kalanAy = tamamlanacakAy - gecenAy; if (ay + kalanAy >= 12){ emeklilikTarihi = new Date(yil+kalanAy/12, ay+kalanAy%12, gun); }else{ emeklilikTarihi = new Date(yil, ay + kalanAy, gun); } if ((emeklilikTarihi.getMonth() > dtay) || emeklilikTarihi.getMonth() == dtay && emeklilikTarihi.getDate() > dtgun){ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear() + 1, dtay, dtgun); }else{ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear(), dtay, dtgun); } msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını tamamlamışsınız fakat " + kural[0] + " yıl"; if (kural[1] > 0){ msg += ", " + kural[1] + " ay"; } msg += "lık hizmet süresini henüz tamamlamamışsınız.
Bu süreyi tamamladığınız taktirde doğum gününüz olan " + dogumTarihineGore.getDate() + "/" + (dogumTarihineGore.getMonth()+1) + "/" + dogumTarihineGore.getFullYear() + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız." } }else{ // gün tamamlanmalı // ay ve yıla bakılmalı var kalanGun = tamamlanacakGun - primGunSayisi; var kalanAy = tamamlanacakAy - gecenAy; var ny, na, ng; ny = yil + Math.floor(kalanAy / 12); na = ay + kalanAy % 12; if (na >= 12) { na -= 12; ny += 1; } ng = gun; emeklilikTarihi = new Date(ny, na, ng); if ((emeklilikTarihi.getMonth() > dtay) || emeklilikTarihi.getMonth() == dtay && emeklilikTarihi.getDate() > dtgun){ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear() + 1, dtay, dtgun); }else{ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear(), dtay, dtgun); } msg = "Emekliliği hak etmek için " + kural[0] + " yıl"; if (kural[1] > 0){ msg += ", " + kural[1] + "ay"; } msg += "lık hizmet süresini ve " + kural[2] + " günü tamamlamanız gerekiyor.
Kalan " + kalanGun + " günlük hizmet süresini tamamlamanız durumunda doğum gününüz olan " + dogumTarihineGore.getDate() + "/" + (dogumTarihineGore.getMonth()+1) + "/" + dogumTarihineGore.getFullYear() + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; } document.getElementById("result").innerHTML = msg; } Engellibilgi.com Duyuru .. | Engelli Bilgi
Gündem

Engellibilgi.com Duyuru ..

Merhabalar,

Daha fazla kişiye yararlı olabilmek için bundan sonra sitemizde engelliler ile ilgili haberlerin yanı sıra, sağlık ile ilgili haberlerede yer vereceğiz. Ayrıca bildiğiniz gibi sitemizde forum bölümü vardı. Fakat iş yoğunlukları nedeniyle fazla ilgilenemerek kapatmak zorunda kaldık, fakat sizlerden yoğun şekilde soru alıyoruz.

Sorularınza cevap verebilmek adına steimize soru sor bölümü ekledik, bundan sonra sorularınızı yorumlar bölümünden değil, sağ üst tarafta bulunan "soru sor"  kısmından sorabilirsiniz.

 

Serdar Solmaz

7 Yorumlar

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • merhabalar iyi akşamlar; benim sol gözüm doğuştan görmüyor ve diğer gözümde de hafif bir titreme var bide 7 yaşımdayken kalbim delikti onun için ameliyat oldum şuan bi sorunum yok kalbim ile ilgili gözümden sizde kaç oran verirler. bide 2017 de EKPSS sınavı olucakmı. teşekkür ederim iyi akşamlar…

      • Selam serdar bey.dun devlet hastanesinden engelli raporu için müracaat ettim sol gozum den 32 aldim  daha 40 a tamamlayamadim raor kurulundan değil doktordan 8 bölüm daha var ama ne yapabilirim.askerligimi bu şekilde yaptım 49 yaşındayım malulen emekli olmak istiyorum lütfen yardımcı olun

  • Merhaba 36 yaşında bir bayanım. E85.0 Ailevi Akdeniz ateşi (heredofamilyal amiloidozis nöropatik olmayan) birde AS ankilozan spondilit (iltihaplı omurilik romatizması) var engelli raporu alabilirmiyim? Eğer rapor verirlerse% kaç verirler yardımcı olursanız sevinirim birde bana bu tanı özel hastane de konuldu devlet hastanesinden rapor alırken özel hastanedeki doktorun yazımı yazması gerekiyor.

  • merhaba

    ben 1988 yılından beri ankilozan spondilit hastasıyım.ilaç tedavilerini tamamen bıraktım sadece ağrı kesicilerle günü kurtarıyorum.2010 yılı kasım ayında belimden sırtıma kadar vida ve platin destekli dikleştirme operasyonu yapıldı.ikinci ameliyatımı olmadım.şuan hiç bir işimde yok.malülen emekli olabilirmiyim.hareket kısıtlılığım var sadece eğiklik düzeldi biraz.tamamende düzeltmiyorlar zaten.ama bunada şükür diyorum.eski dönemlerden ssk ve bağkurum var.1800 günü bulur.şuan 43 yaşındayım.acaba müracat etsem malülen emeklilik aylığı bağlanır ve sosyal güvence kanalıyla hastane hizmetlerinden faydalanabilirmiyim.ilaçlarımı bile ücretli alıyorum.lütfen biraz olsun aydınlatırmısınız. iyi çalışmalar dilerim