FB Pixel b // NaN : if a or b is an illegal date // NOTE: The code inside isFinite does an assignment (=). return ( isFinite(a=this.convert(a).valueOf()) && isFinite(b=this.convert(b).valueOf()) ? (a>b)-(a -1){ kural = data[ro]; }else{ msg = "Hesaplama Yapılamıyor!
Hesaplama işleminin doğru bir şekilde yapılabilmesi için lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz ve rapor oranınızı sigorta başlangıç tarihinize dikkat ederek seçiniz."; return; } var tamamlanacakAy = kural[0] * 12 + kural[1]; var tamamlanacakGun = kural[2]; var gecensure = gecenSure(new Date(), sigortaBaslangic); var gecenGun = gecensure[0]; var gecenAy = gecensure[1]; var gecenYil = gecensure[2]; var dogumTarihineGore; var emeklilikTarihi; var dtyil = dogumTarihi.getFullYear(); var dtay = dogumTarihi.getMonth(); var dtgun = dogumTarihi.getDate(); var yil = (new Date()).getFullYear(); var ay = (new Date()).getMonth(); var gun = (new Date()).getDate(); if (primGunSayisi >= tamamlanacakGun){ if (gecenAy >= tamamlanacakAy){ if ((dtay > ay) || (dtay == ay && dtgun > gun)){ //bu sene, önümüzdeki doğum gününde emeklilikTarihi = new Date(yil, dtay, dtgun); msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını ve hizmet süresini tamamlamışsınız.
Doğum gününüz olan " + dtgun + "/" + (dtay+1) + "/" + yil + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; }else{ // gelecek seneki doğum gününde emeklilikTarihi = new Date(yil+1, dtay, dtgun); msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını ve hizmet süresini tamamlamışsınız.
Doğum gününüz olan "+ dtgun + "/" + (dtay+1) + "/" + (yil + 1)+ " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; } }else{ // yil ve ay tamamlanmalı var kalanAy = tamamlanacakAy - gecenAy; if (ay + kalanAy >= 12){ emeklilikTarihi = new Date(yil+kalanAy/12, ay+kalanAy%12, gun); }else{ emeklilikTarihi = new Date(yil, ay + kalanAy, gun); } if ((emeklilikTarihi.getMonth() > dtay) || emeklilikTarihi.getMonth() == dtay && emeklilikTarihi.getDate() > dtgun){ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear() + 1, dtay, dtgun); }else{ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear(), dtay, dtgun); } msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını tamamlamışsınız fakat " + kural[0] + " yıl"; if (kural[1] > 0){ msg += ", " + kural[1] + " ay"; } msg += "lık hizmet süresini henüz tamamlamamışsınız.
Bu süreyi tamamladığınız taktirde doğum gününüz olan " + dogumTarihineGore.getDate() + "/" + (dogumTarihineGore.getMonth()+1) + "/" + dogumTarihineGore.getFullYear() + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız." } }else{ // gün tamamlanmalı // ay ve yıla bakılmalı var kalanGun = tamamlanacakGun - primGunSayisi; var kalanAy = tamamlanacakAy - gecenAy; var ny, na, ng; ny = yil + Math.floor(kalanAy / 12); na = ay + kalanAy % 12; if (na >= 12) { na -= 12; ny += 1; } ng = gun; emeklilikTarihi = new Date(ny, na, ng); if ((emeklilikTarihi.getMonth() > dtay) || emeklilikTarihi.getMonth() == dtay && emeklilikTarihi.getDate() > dtgun){ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear() + 1, dtay, dtgun); }else{ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear(), dtay, dtgun); } msg = "Emekliliği hak etmek için " + kural[0] + " yıl"; if (kural[1] > 0){ msg += ", " + kural[1] + "ay"; } msg += "lık hizmet süresini ve " + kural[2] + " günü tamamlamanız gerekiyor.
Kalan " + kalanGun + " günlük hizmet süresini tamamlamanız durumunda doğum gününüz olan " + dogumTarihineGore.getDate() + "/" + (dogumTarihineGore.getMonth()+1) + "/" + dogumTarihineGore.getFullYear() + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; } document.getElementById("result").innerHTML = msg; } Engellilere Özel Kampanyalar - Turkcell Superonline ADSL | EngelliBilgi
Engelli Haber Engelli Hakları

Engellilere Özel Kampanyalar | Turkcell Superonline ADSL Engelli Kampanyası

Turkcell-Superonline-Engelli-Indirimleri

Merhaba Değerli Dostlarım,

Uzunca bir süredir düşündüğüm ve zamansızlıktan dolayı bir türlü fırsat bulamadığım “Engellilere Özel Kampanyalar” bölümünü aktif olarak kullanmaya ve mümkün olduğunca güncel yazılar eklemeye çalışacağım. Bu yazımın konusu da Turkcell Superonline ADSL Engelli Kampanyası. Umarım zamanlamam denk gelmiştir ve siz de bu fırsattan uygun fiyatla yararlanabilirsiniz.

 

Engellilere Özel Kampanyalar | Turkcell Superonline ADSL Engelli Kampanyası

Bu kampanyanın avantajları

  • “taahhütsüz kotalı” ve “limitsiz indirimli” hız seçeneklerine sahip olması,
  • Abonelik süresince ücretsiz kablosuz modem hediyesidir.

Kampanyaya katılım koşullarını ise şu şekilde sıralamak mümkün;

  • Engel Oranı %40 ve üzeri olan Engelliler, Gazi ve Şehit yakınları olan müşteriler, Engel Tanımayanlar kampanyasından herhangi bir taahhüt vermeden yararlanabilirler.
  • Her engelli müşteri, her gazi ve şehit yakını müşteri üzerinde bir adet aktif indirimli internet aboneliği olabilir.
  • Belirtilen Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
  • Turkcell Superonline ADSL kotalı erişim seçeneklerinde kota aşım ücreti 0,015 TL/MB’dir.

Engellilere özel ADSL paketlerini aşağıdaki şekilde tablolandırmak, hem sizler için hem de benim için kolaylık sağlayacaktır. Aşağıdaki linke tıklayıp form doldurarak, dakikanız gitmeden, kontörünüz bitmeden bilgi alabilirsiniz. Direkt olarak Turkcell Superonline sizi arasın!

BeniArayin

ADSL Fiyatları

ADSL Kota AKK ADSL Tarife Fiyatı ADSL Kampanya Fiyatı
8 Mbps’ye kadar 6 GB  25 GB 33 TL 25 TL
16 Mbps’ye kadar 6 GB  25 GB 34 TL 26 TL
8 Mbps’ye kadar Limitsiz  50 GB 63 TL 44 TL
16 Mbps’ye kadar Limitsiz  75 GB 68 TL 49 TL
8 Mbps’ye kadar Limitsiz  100 GB 93 TL 54 TL
4 Mbps Limitsiz  Limitsiz 99 TL 69 TL
8 Mbps Limitsiz  Limitsiz 119 TL 89 TL

Yalın ADSL Fiyatları

Yalın ADSL Kota AKK ADSL Tarife Fiyatı ADSL Kampanya Fiyatı
8 Mbps’ye kadar 6 GB  25 GB 48 TL 35 TL
16 Mbps’ye kadar 6 GB  25 GB 49 TL 36 TL
8 Mbps’ye kadar Limitsiz  50 GB 78 TL 54 TL
16 Mbps’ye kadar Limitsiz  75 GB 83 TL 59 TL
8 Mbps’ye kadar Limitsiz  100 GB 108 TL 64 TL
4 Mbps Limitsiz  Limitsiz 114 TL 79 TL
8 Mbps Limitsiz  Limitsiz 134 TL 99 TL

 

 

Serdar Solmaz

Yorum Ekle

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.