Ev Sahibi Olmak İçin 4 Alternatif Yöntem

0
13

Ev sahibi olmak herkesin en büyük hayali, zorlu geçim şartları bu hayali gerçekleştirmek isteyen kişiler alternatif ödeme yöntemleri aramaya itti. Bu yazımızda ev sahibi olmak isteyen kişiler için alternatif ödeme yöntemlerini arasındaki farkları inceleyeceğiz. 

İNCELEME  

Banka Kredisi

Ev kredisi kullanımı son yıllarda giderek artıyor. Fakat yüksek faizler ve vadelerin esnek olmaması insanları farklı arayışlara yöneltti. 100,00 TL kredi kullanımında 120 aylık vade seçilirse ortalama olarak 70,000 TL faiz ödenmektedir. Bu rakam günümüz şartları için oldukça yüksek ve ödenmesi güç bir orandır. Ayrıca dini değerleri hassas olan kişiler banka kredisiyle ev sahibi olmak istememektedir.

Emin Evim İle Ev Sahibi Olmak

Emin evim ödeme sistemini anlayabilmek için basitçe kadınların altın gününü düşünebiliriz. Tıpkı altın günlerinde olduğu gibi firmaya ev sahibi olmak isteyen kişilerden gruplar oluşturulmaktadır. Toplanan parayla her ay bir kişiye ev alınmaktadır. Ev sahibi olacak kişi noter huzurunda yapılan çekilişle belirleniyor.
Kurulduğu günden beri 100.000 kişiyi ev sahibi yapan firma, bu hizmeti karşılığında sisteme girerken % 6 oranında pay talep etmektedir. Yani 100.000 TL tutarında bir ev sahibi olmak istiyorsanız ortalama olarak eminevime ödeyeceğiz katılım payı 6000 TL olacaktır.

Bilgi almak için Çağrı Merkezi 444 36 46 

Fuzul Ev ile Ev Sahibi Olmak

Eminevimin başarısı sonrasında piyasada kendine yer bulan diğer bir şirket Fuzulev oldu. Eminevimle aynı sistemi kullanan Fuzulev eminevimden bazı konularda daha avantajlıdır. 

Bilgi almak için Çağrı Merkezi 444 6 313

Bir evim İle Ev Sahibi Olmak

Eminevim ve Fuzulev gibi elbirliği sistemi kullanarak ev sahibi olmak daha kolay geliyor. Belirli bir yüzde kadar peşinat ödenen sistem çekiliş yöntemi ile insanları ev sahibi yapıyor. 

Sen de Bir Yorum Yazabilirsin

Yorum Bırak
Lütfen adınızı giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.