FB Pixel b // NaN : if a or b is an illegal date // NOTE: The code inside isFinite does an assignment (=). return ( isFinite(a=this.convert(a).valueOf()) && isFinite(b=this.convert(b).valueOf()) ? (a>b)-(a -1){ kural = data[ro]; }else{ msg = "Hesaplama Yapılamıyor!
Hesaplama işleminin doğru bir şekilde yapılabilmesi için lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz ve rapor oranınızı sigorta başlangıç tarihinize dikkat ederek seçiniz."; return; } var tamamlanacakAy = kural[0] * 12 + kural[1]; var tamamlanacakGun = kural[2]; var gecensure = gecenSure(new Date(), sigortaBaslangic); var gecenGun = gecensure[0]; var gecenAy = gecensure[1]; var gecenYil = gecensure[2]; var dogumTarihineGore; var emeklilikTarihi; var dtyil = dogumTarihi.getFullYear(); var dtay = dogumTarihi.getMonth(); var dtgun = dogumTarihi.getDate(); var yil = (new Date()).getFullYear(); var ay = (new Date()).getMonth(); var gun = (new Date()).getDate(); if (primGunSayisi >= tamamlanacakGun){ if (gecenAy >= tamamlanacakAy){ if ((dtay > ay) || (dtay == ay && dtgun > gun)){ //bu sene, önümüzdeki doğum gününde emeklilikTarihi = new Date(yil, dtay, dtgun); msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını ve hizmet süresini tamamlamışsınız.
Doğum gününüz olan " + dtgun + "/" + (dtay+1) + "/" + yil + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; }else{ // gelecek seneki doğum gününde emeklilikTarihi = new Date(yil+1, dtay, dtgun); msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını ve hizmet süresini tamamlamışsınız.
Doğum gününüz olan "+ dtgun + "/" + (dtay+1) + "/" + (yil + 1)+ " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; } }else{ // yil ve ay tamamlanmalı var kalanAy = tamamlanacakAy - gecenAy; if (ay + kalanAy >= 12){ emeklilikTarihi = new Date(yil+kalanAy/12, ay+kalanAy%12, gun); }else{ emeklilikTarihi = new Date(yil, ay + kalanAy, gun); } if ((emeklilikTarihi.getMonth() > dtay) || emeklilikTarihi.getMonth() == dtay && emeklilikTarihi.getDate() > dtgun){ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear() + 1, dtay, dtgun); }else{ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear(), dtay, dtgun); } msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını tamamlamışsınız fakat " + kural[0] + " yıl"; if (kural[1] > 0){ msg += ", " + kural[1] + " ay"; } msg += "lık hizmet süresini henüz tamamlamamışsınız.
Bu süreyi tamamladığınız taktirde doğum gününüz olan " + dogumTarihineGore.getDate() + "/" + (dogumTarihineGore.getMonth()+1) + "/" + dogumTarihineGore.getFullYear() + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız." } }else{ // gün tamamlanmalı // ay ve yıla bakılmalı var kalanGun = tamamlanacakGun - primGunSayisi; var kalanAy = tamamlanacakAy - gecenAy; var ny, na, ng; ny = yil + Math.floor(kalanAy / 12); na = ay + kalanAy % 12; if (na >= 12) { na -= 12; ny += 1; } ng = gun; emeklilikTarihi = new Date(ny, na, ng); if ((emeklilikTarihi.getMonth() > dtay) || emeklilikTarihi.getMonth() == dtay && emeklilikTarihi.getDate() > dtgun){ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear() + 1, dtay, dtgun); }else{ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear(), dtay, dtgun); } msg = "Emekliliği hak etmek için " + kural[0] + " yıl"; if (kural[1] > 0){ msg += ", " + kural[1] + "ay"; } msg += "lık hizmet süresini ve " + kural[2] + " günü tamamlamanız gerekiyor.
Kalan " + kalanGun + " günlük hizmet süresini tamamlamanız durumunda doğum gününüz olan " + dogumTarihineGore.getDate() + "/" + (dogumTarihineGore.getMonth()+1) + "/" + dogumTarihineGore.getFullYear() + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; } document.getElementById("result").innerHTML = msg; } Boş vakitlerinizde ve Sadece Yazarak Ek Gelir Elde Etmek
Engelsiz Kariyer

Evden Yazı Yazarak Para Kazanmak

engelli evde iş
makale yazarak para kazanmak

Engelliler ve Ek gelir Hedefleyen Herkes İçin Makale Yazarak Para Kazanmak

Makalemizi sonuna kadar sabırla okuyarak, verdiğimiz ipuçlarına dikkat ederseniz sizde evinizde çalışarak ciddi paralar kazanabilirsiniz.Fakat yazımıza başlamadan önce belirtmek isteriz ki evde makale para kazanmanın 2 altın kuralı vardır. Eğer bu 2 altın kurala uyamayacağınız düşünüyorsanız makalemiz size fayda sağlamayacaktır. Bu kurallar araştırmacı olmak ve özgün içerikli makaleler yazmaktır. 

Artan ihtiyaçlar ve hayat şartları engelli olsun yada olmasın herkesi ek gelir aramaya itiyor. Okuyacağınız makalede internet üzerinden ve serbest olarak  yapılabilen bir iş olduğu içi,  gittikçe popüler bir meslek haline gelen “makale yazarak para kazanma” konusunda detaylı bilgiler vereceğiz.

Makale Yazarak Nasıl Para Kazanılır

Google ve diğer arama motorları ziyaretçilerinin yaptıkları kelime aramalarına göre  site sıralaması yaparlar Bu listeleme bir çok kritere göre olmakla beraber ön önemli kriter site içeriklerinin ve yayınlanan makalelerin güncel olmasıdır Yani kısaca bir sitede yayınlanan makale ne kadar güncelse ve aranana kelime hakkında ne kadar doyurucu  bilgi veriyorsa arama motorları tarafından öne çıkarılmaktadır. Google ve diğer arama motorlarında 1. sayfada çıkmak isteyen site sahipleri kopya içeriklerden mümkün olduğunca uzak durarak güncel içerik yazmaya çalışıyorlar, fakat makale yazmak ve içerik üretmek için zaman kaybetmek istemeyen kimi  webmasterlar bu hizmet para karşılığı satın almayı seçiyor. Sizde web sitesi sahiplerinin ihtiyaçları doğrultusunda makaleler yazarak para kazanabilirsiniz.

Hangi Konu Hakkında Makale Yazarak Para Kazanabilirim.

Aslına bakarsanız her türlü konuda makale yazarak para kazanabilirsiniz. Örneğin kaliteli ve Seo uyumlu makale yazarak ciddi paralar kazanan yazarlar Burç özellikleri, Büyüler,Arkadaşlık, Tatil Mekanları, Hobiler, Cep telefonları gibi birbirinden ilgisiz onlarca konu hakkında yazı yazarak para kazanıyor.Tabi yazarların bu kadar konu hakkında makale yazacak kadar bilgi sahibi olması beklenemez bu işin sırrı, makale yazacağınız konu hakkında araştırmacı olmak ve ziyaretçilere doğru bilgiler aktarmaktan geçiyor.

engelli evde iş
makale yazarak para kazanmak

İyi Bir Makalenin Özellikleri Nasıl Olmalıdır ?

 1. Size para kazandıracak iyi bir makale mutlaka Özgün ve Güncel içeriğe sahip olmalıdır.
 2. Makalenizi yazarken noktalama ve yazım kurallarına dikkat etmeniz gerekmektedir.
 3. Makalenizi yazarken giriş, gelişme ve sonuç paragraflarının olması önemlidir.
 4. Yazılacak makalede belirlenen hedef kelime yada kelimelerin cümle içinde geçirilmesine dikkat edilmelidir.
 5. Yazacağınız makale en az 300 kelime olmalıdır. Çünkü google 300 kelimenin altından olan makaleleri özgün bile olsa kayda değer bulmamaktadır.
 6. Seo uyumlu makale yazmak ilk hedefiniz olmalıdır. Seo uyumlu yazılmayan makaleler webmasterlar tarafından satın alınmamaktadır.
 7. Yazılacak makale için mutlaka internet üzerinde araştırma yapılmalı ve konuya hakim olarak makaleyi yazılmalıdır.
 8. Önemli noktalardan biri makale yazılırken asla kopya içerik kullanılmamasıdır. Kopya içerikler webmasterler tarafından kontrol edilmekte ve kolayca tespit edilmektedir.
 9. Yazılacak makale her türlü konuda olabileceği için gündemi takip ederek makaleler yazmak yararınıza olacaktır. Örneğin Yaz sezonunda tercih edilen bir tatil yöresinin tanıtım yazısını yazmak gibi
 10. Her şeyden önemlisi sabırlı olmanız gerekmektedir. Unutmayın hedefimiz kolay yoldan para kazanmak değil, zorda olsa düzenli ve ciddi gelir elde etmek olmalıdır.

Seo Uyumlu Makale Yazmak İle İlgili Detaylar 

Sayfa Sonu

Serdar Solmaz

1 Yorum

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Merhaba, internette yazı yazarak para kazanıldığını duydum. biraz araştırdıktan sonra http://www.yazkazan.net diye bir sayfayla karşılaştım ek iş ayda 1000 tl ye kadar para kazanabilirsiniz diyo emin olamadım ama. Buraya yazan ve kazann var mı? Sizin bilginiz var mıdır konu hakkında cevabınız için şimdiden teşekkürler:)