FB Pixel Hakkımızda | Engelli Bilgi

Hakkımızda

 

www.engellibilgi.com interneti ve medyayı takip ederek güncel haberleri ziyaretçilerini aktarır. Aktarım yaparken emeğe saygı prensibini ilke edinir  alıntı  yapılan haber kaynağını mutlaka sayfa sonunda belirtir.

Ayrıca site editörleri engelliler için güncel konularda ilgili firma ve devlet kurumlarıyla görüşerek yazı dizileri hazırlar ve bunu ziyaretçileri ile paylaşır.

Mail Adresi

engellibilgi@gmail.com

3 Yorumlar

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • meraba ben bısıklet kazası yaptım sol gozum hıc görmuyo bıde ebilepsı rahatsızlıhım var ılac kullanıyorum ömur boyu da kulllancam bıkere kırız gecırdım ondan sonra ılac kullan maya basladım tegretol cr 400 kulllanıyorum bana yuzde kac verırler özurluluk ıcın 

  • Emre Bey,

   Tek göz için % 30-32 oranında rapor verirler. Diğer hastalıklarınız için hastalığın şiddetine göre karar verilir. Ama % 40 alma şansınız var gibi mutlaka başvuru yapmanızı tavsiye ederim :lütfen bizimle sonucu paylaşın

   Çok geçmiş olsun

 • Değerli Engelli Bilgi Ekibi

   

  Ben 2015 senesinde Engelli Vergi İndirimine başvurdum . Heyetten %41 oranında engelli olduğum sonucuna varıldı fakat benim aklımda kalan bazı sorular var bunları sizlere sormak istedim . Umarım cevap verirsiniz .

   1) Benim 5800 sigorta günüm var . Emekli olunca ne kadar maaş alabilirim ? (Sigorta Başlangıç tarihim 1995 )

   2)Geçindirmek zorunda olduğum bir ailem var . Eğer sigortalı bir işte çalışırsam gelecek maaşın tamamı kesilir mi ?