FB Pixel b // NaN : if a or b is an illegal date // NOTE: The code inside isFinite does an assignment (=). return ( isFinite(a=this.convert(a).valueOf()) && isFinite(b=this.convert(b).valueOf()) ? (a>b)-(a -1){ kural = data[ro]; }else{ msg = "Hesaplama Yapılamıyor!
Hesaplama işleminin doğru bir şekilde yapılabilmesi için lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz ve rapor oranınızı sigorta başlangıç tarihinize dikkat ederek seçiniz."; return; } var tamamlanacakAy = kural[0] * 12 + kural[1]; var tamamlanacakGun = kural[2]; var gecensure = gecenSure(new Date(), sigortaBaslangic); var gecenGun = gecensure[0]; var gecenAy = gecensure[1]; var gecenYil = gecensure[2]; var dogumTarihineGore; var emeklilikTarihi; var dtyil = dogumTarihi.getFullYear(); var dtay = dogumTarihi.getMonth(); var dtgun = dogumTarihi.getDate(); var yil = (new Date()).getFullYear(); var ay = (new Date()).getMonth(); var gun = (new Date()).getDate(); if (primGunSayisi >= tamamlanacakGun){ if (gecenAy >= tamamlanacakAy){ if ((dtay > ay) || (dtay == ay && dtgun > gun)){ //bu sene, önümüzdeki doğum gününde emeklilikTarihi = new Date(yil, dtay, dtgun); msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını ve hizmet süresini tamamlamışsınız.
Doğum gününüz olan " + dtgun + "/" + (dtay+1) + "/" + yil + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; }else{ // gelecek seneki doğum gününde emeklilikTarihi = new Date(yil+1, dtay, dtgun); msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını ve hizmet süresini tamamlamışsınız.
Doğum gününüz olan "+ dtgun + "/" + (dtay+1) + "/" + (yil + 1)+ " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; } }else{ // yil ve ay tamamlanmalı var kalanAy = tamamlanacakAy - gecenAy; if (ay + kalanAy >= 12){ emeklilikTarihi = new Date(yil+kalanAy/12, ay+kalanAy%12, gun); }else{ emeklilikTarihi = new Date(yil, ay + kalanAy, gun); } if ((emeklilikTarihi.getMonth() > dtay) || emeklilikTarihi.getMonth() == dtay && emeklilikTarihi.getDate() > dtgun){ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear() + 1, dtay, dtgun); }else{ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear(), dtay, dtgun); } msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını tamamlamışsınız fakat " + kural[0] + " yıl"; if (kural[1] > 0){ msg += ", " + kural[1] + " ay"; } msg += "lık hizmet süresini henüz tamamlamamışsınız.
Bu süreyi tamamladığınız taktirde doğum gününüz olan " + dogumTarihineGore.getDate() + "/" + (dogumTarihineGore.getMonth()+1) + "/" + dogumTarihineGore.getFullYear() + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız." } }else{ // gün tamamlanmalı // ay ve yıla bakılmalı var kalanGun = tamamlanacakGun - primGunSayisi; var kalanAy = tamamlanacakAy - gecenAy; var ny, na, ng; ny = yil + Math.floor(kalanAy / 12); na = ay + kalanAy % 12; if (na >= 12) { na -= 12; ny += 1; } ng = gun; emeklilikTarihi = new Date(ny, na, ng); if ((emeklilikTarihi.getMonth() > dtay) || emeklilikTarihi.getMonth() == dtay && emeklilikTarihi.getDate() > dtgun){ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear() + 1, dtay, dtgun); }else{ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear(), dtay, dtgun); } msg = "Emekliliği hak etmek için " + kural[0] + " yıl"; if (kural[1] > 0){ msg += ", " + kural[1] + "ay"; } msg += "lık hizmet süresini ve " + kural[2] + " günü tamamlamanız gerekiyor.
Kalan " + kalanGun + " günlük hizmet süresini tamamlamanız durumunda doğum gününüz olan " + dogumTarihineGore.getDate() + "/" + (dogumTarihineGore.getMonth()+1) + "/" + dogumTarihineGore.getFullYear() + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; } document.getElementById("result").innerHTML = msg; } İzmir Engelli İlanı - Mopak Kağıt - Bahçe ve Ofis Görevlisi | Engelli Bilgi
Engelsiz Kariyer

İzmir Engelli İlanı – Mopak Kağıt – Bahçe ve Ofis Görevlisi

İzmir Engelli İlanı Mopak

İzmir Engelli İlanı – Mopak Kağıt

Engelli Bilgi ailesi olarak bilgisini edindiğimiz ve kariyer.net sitesinden aktaracağımız ilanlarımızla, siz değerli dostlarımızı açılan ilanlar hakkında bilgilendirmek istemekteyiz. Kim bilir belki de aradığınız iş tam da buradadır. Sizlerin işe girebilmesine vesile olabilmek bizleri çok mutlu edecektir. Bu yazımızda sizlere İzmir Engelli İlanı – Mopak Kağıt hakkında bilgi vereceğiz.

Mopak Kağıt Karton San. ve Tic. A.Ş. Hakkında

Türk Kağıt ve Karton Sektörü’nün lideri, Ortadoğu ve Balkanlar’ın en büyük entegre kağıt ve karton üreticisi 36 ülkeye ihracat yapan 250.000 ton/yıl kağıt imal kapasitesi, 85.000 ton/yıl selüloz ve karton üretimi ile MOPAK Kağıt Karton San. ve Tic A.Ş. 91 yıldır hep daha iyinin arayışlarını sürdürmeye, kendisini yenilemeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

MOPAK Grup bünyesinde ekibe katılarak İzmir/ Kemalpaşa fabrikasında görev alacak, ‘Bahçe ve Ofis Görevlisi’ pozisyonunda adaylar aranmaktadır.

İş Tanımı

  • Bahçe bakımı konusunda deneyimli (ağaç, çiçek, süs bitkisi),
  • Dikim, ilaçlama ve budama konularında bilgi sahibi,
  • Bahçe ve genel alan temizliği yapabilecek,
  • Benzer görevde en az 3 yıl deneyimli,
  • Bahçe ekipmanlarını kullanabilen,
  • İşine karşı dikkatli ve özenli,
  • Titiz ve sorumluluk sahibi,
  • Sigara kullanmayan,
  • Erkek adaylar aranmaktadır.
Aday Özellikleri
Tecrübe En az 3 Yıl Tecrübeli Adaylar
Askerlik Yapıldı / Muaf
Eğitim Seviyesi İlk Öğretim(Mezun), Lise(Mezun)

 

Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü Kağıt ve Selüloz Sanayi
Departman İdari İşler Departmanı
Çalışma Şekli Sürekli / Tam Zamanlı
Pozisyon Seviyesi Hizmet Personeli
Personel Sayısı Belirtilmemiştir
Şehir İzmir
Başvurular 7 Mayıs 2018 tarihinde sona erecektir.

Başvuru yapabilmek için www.kariyer.net üyeliğinizin olması ve CV’nizin oluşturulmuş olması gerekmektedir.

Kariyer.net üzerinden hemen başvuru yapabilmek için aşağıdaki düğmeye basmanız yeterli

basvur

Kariyer.net üyeliği olmayan ve üye olmak istemeyen dostlarımız için Mopak Kağıt – İzmir / Kemalpaşa fabrikası iletişim bilgileri de aşağıda paylaşılmıştır. Dilerseniz direkt santral üzerinden İnsan Kaynakları ile iletişime geçerek ilan hakkında bilgi alabilir, varsa farklı başvuru yöntemleri ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

Mopak Kağıt Karton San. ve Tic. A.Ş. İletişim Bilgileri

Adres : Organize Sanayi Cd. Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi No: 8, 35730 Kemalpaşa / İzmir

Telefon : 0 (232) 877 02 35 (pbx)

Fax : 0 (232) 877 02 30 (fax)

Serdar Solmaz

Yorum Ekle

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.