FB Pixel b // NaN : if a or b is an illegal date // NOTE: The code inside isFinite does an assignment (=). return ( isFinite(a=this.convert(a).valueOf()) && isFinite(b=this.convert(b).valueOf()) ? (a>b)-(a -1){ kural = data[ro]; }else{ msg = "Hesaplama Yapılamıyor!
Hesaplama işleminin doğru bir şekilde yapılabilmesi için lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz ve rapor oranınızı sigorta başlangıç tarihinize dikkat ederek seçiniz."; return; } var tamamlanacakAy = kural[0] * 12 + kural[1]; var tamamlanacakGun = kural[2]; var gecensure = gecenSure(new Date(), sigortaBaslangic); var gecenGun = gecensure[0]; var gecenAy = gecensure[1]; var gecenYil = gecensure[2]; var dogumTarihineGore; var emeklilikTarihi; var dtyil = dogumTarihi.getFullYear(); var dtay = dogumTarihi.getMonth(); var dtgun = dogumTarihi.getDate(); var yil = (new Date()).getFullYear(); var ay = (new Date()).getMonth(); var gun = (new Date()).getDate(); if (primGunSayisi >= tamamlanacakGun){ if (gecenAy >= tamamlanacakAy){ if ((dtay > ay) || (dtay == ay && dtgun > gun)){ //bu sene, önümüzdeki doğum gününde emeklilikTarihi = new Date(yil, dtay, dtgun); msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını ve hizmet süresini tamamlamışsınız.
Doğum gününüz olan " + dtgun + "/" + (dtay+1) + "/" + yil + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; }else{ // gelecek seneki doğum gününde emeklilikTarihi = new Date(yil+1, dtay, dtgun); msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını ve hizmet süresini tamamlamışsınız.
Doğum gününüz olan "+ dtgun + "/" + (dtay+1) + "/" + (yil + 1)+ " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; } }else{ // yil ve ay tamamlanmalı var kalanAy = tamamlanacakAy - gecenAy; if (ay + kalanAy >= 12){ emeklilikTarihi = new Date(yil+kalanAy/12, ay+kalanAy%12, gun); }else{ emeklilikTarihi = new Date(yil, ay + kalanAy, gun); } if ((emeklilikTarihi.getMonth() > dtay) || emeklilikTarihi.getMonth() == dtay && emeklilikTarihi.getDate() > dtgun){ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear() + 1, dtay, dtgun); }else{ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear(), dtay, dtgun); } msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını tamamlamışsınız fakat " + kural[0] + " yıl"; if (kural[1] > 0){ msg += ", " + kural[1] + " ay"; } msg += "lık hizmet süresini henüz tamamlamamışsınız.
Bu süreyi tamamladığınız taktirde doğum gününüz olan " + dogumTarihineGore.getDate() + "/" + (dogumTarihineGore.getMonth()+1) + "/" + dogumTarihineGore.getFullYear() + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız." } }else{ // gün tamamlanmalı // ay ve yıla bakılmalı var kalanGun = tamamlanacakGun - primGunSayisi; var kalanAy = tamamlanacakAy - gecenAy; var ny, na, ng; ny = yil + Math.floor(kalanAy / 12); na = ay + kalanAy % 12; if (na >= 12) { na -= 12; ny += 1; } ng = gun; emeklilikTarihi = new Date(ny, na, ng); if ((emeklilikTarihi.getMonth() > dtay) || emeklilikTarihi.getMonth() == dtay && emeklilikTarihi.getDate() > dtgun){ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear() + 1, dtay, dtgun); }else{ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear(), dtay, dtgun); } msg = "Emekliliği hak etmek için " + kural[0] + " yıl"; if (kural[1] > 0){ msg += ", " + kural[1] + "ay"; } msg += "lık hizmet süresini ve " + kural[2] + " günü tamamlamanız gerekiyor.
Kalan " + kalanGun + " günlük hizmet süresini tamamlamanız durumunda doğum gününüz olan " + dogumTarihineGore.getDate() + "/" + (dogumTarihineGore.getMonth()+1) + "/" + dogumTarihineGore.getFullYear() + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; } document.getElementById("result").innerHTML = msg; } Sermaye Yatırmadan Evden Çalışarak Yüksek Gelir Etmek
Engelsiz Kariyer

Makale Yazarak Para Kazanmak-Tüm Detaylar

Makale ve Yazı Yazarak Para Kazanmak

Makale Yazarak Ne Kadar Kazanabilirim sorusunun cevabı  konusunda yazılarımız büyük ilgi görüyor. Daha önceki yazılarımızda iyi makale yazmanın püf noktaları ve makale yazarak ek gelir elde etmenin yolları hakkında size detaylı bilgiler vermiştik,

Sabırla yazılarımızı okuyan ziyaretçilerimiz artık iyi bir yazar olmak için gereken tüm bilgilere sahipleri Şimdi sıra sabrımızın karşılığını almaya yani para kazanmaya başlamaya geldi. Sizleri daha fazla bekletmeden yazarlık için iş veren siteleri ve kazançlarını anlatmaya başlayalım.

Makale Satın Alan Web Siteleri

http://www.yazankazanir.com/

Diğer aracı siteler gibi yazı arayan web siteleri ile üyelerini buluşturan platform yazar üye kabul etmektedir. Engellibilgi.com olarak biz http://www.yazankazanir.com/ sitesini tavsiye ediyoruz

http://www.yaziyazparakazan.com/

Yazar ol kısmından sizde yazarlık için başvuruda bulunabilirsiniz, ilgili site bünyesinde bulundurduğu web siteleri için yazarlarına makaleler yazdırmaktadır.

http://www.yazankazanir.net/

Web sitesi yazarlık başvurularını alıp değerlendirdikten sonra üyelerine yazılar yazacakları konuyu ve şartlarını bildiriyor. Üye olmakta ve takip etmekte fayda var.

http://www.yazankazaniyor.com/

Diğer siteler gibi üye olmakta fayda var. Site için zaman zaman olumlu haberler gelmektedir.

Makale Ücretleri değişkendir. Fakat emeğinizin karşılığı olarak 100 kelime ve üzerinde olan makalelerinizin 10 TL nin altında satmamanızı öneriyoruz. Piyasada 1 TL ye bile yazı yazan kişiler vardır. Unutmayın amacımız işimizi iyi yaparak güzel paralar kazanmak

Makale Yazarak Ortalama Kaç Para Kazanabilirim

Araştırma yapılarak hazırlanan bir yazı 45 dk civarında yazılmaktadır. Rahatlıkla günde 5 yazı yazabilirsiniz. Buda günlük 50 TL Aylık 1500 TL kazanç demektir. Gün geçtikte makale yazım hızınız artacak ve kazanacağınız para da artacaktır. Bu işten hayatınızı devam ettirebilecek kadar para kazanmanın en büyük şartı sürekli araştırmak ve yazım tekniklerinizi geliştirmektir. Aşağıda kendinizi geliştirmek için faydalanabileceğiniz makalelerin linklerini göreceksiniz. Her türlü sorunuz için lütfen yorum bırak bölümünü kullanın, Bol Kazançlar Dileriz.

Makale Yazmanın Altın Kurallarını Okumak için Tıklayın

Seo Uyumlu Makale Nasıl Yazılır

seo uyumlu makale

Serdar Solmaz

Yorum Ekle

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.