FB Pixel b // NaN : if a or b is an illegal date // NOTE: The code inside isFinite does an assignment (=). return ( isFinite(a=this.convert(a).valueOf()) && isFinite(b=this.convert(b).valueOf()) ? (a>b)-(a -1){ kural = data[ro]; }else{ msg = "Hesaplama Yapılamıyor!
Hesaplama işleminin doğru bir şekilde yapılabilmesi için lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz ve rapor oranınızı sigorta başlangıç tarihinize dikkat ederek seçiniz."; return; } var tamamlanacakAy = kural[0] * 12 + kural[1]; var tamamlanacakGun = kural[2]; var gecensure = gecenSure(new Date(), sigortaBaslangic); var gecenGun = gecensure[0]; var gecenAy = gecensure[1]; var gecenYil = gecensure[2]; var dogumTarihineGore; var emeklilikTarihi; var dtyil = dogumTarihi.getFullYear(); var dtay = dogumTarihi.getMonth(); var dtgun = dogumTarihi.getDate(); var yil = (new Date()).getFullYear(); var ay = (new Date()).getMonth(); var gun = (new Date()).getDate(); if (primGunSayisi >= tamamlanacakGun){ if (gecenAy >= tamamlanacakAy){ if ((dtay > ay) || (dtay == ay && dtgun > gun)){ //bu sene, önümüzdeki doğum gününde emeklilikTarihi = new Date(yil, dtay, dtgun); msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını ve hizmet süresini tamamlamışsınız.
Doğum gününüz olan " + dtgun + "/" + (dtay+1) + "/" + yil + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; }else{ // gelecek seneki doğum gününde emeklilikTarihi = new Date(yil+1, dtay, dtgun); msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını ve hizmet süresini tamamlamışsınız.
Doğum gününüz olan "+ dtgun + "/" + (dtay+1) + "/" + (yil + 1)+ " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; } }else{ // yil ve ay tamamlanmalı var kalanAy = tamamlanacakAy - gecenAy; if (ay + kalanAy >= 12){ emeklilikTarihi = new Date(yil+kalanAy/12, ay+kalanAy%12, gun); }else{ emeklilikTarihi = new Date(yil, ay + kalanAy, gun); } if ((emeklilikTarihi.getMonth() > dtay) || emeklilikTarihi.getMonth() == dtay && emeklilikTarihi.getDate() > dtgun){ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear() + 1, dtay, dtgun); }else{ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear(), dtay, dtgun); } msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını tamamlamışsınız fakat " + kural[0] + " yıl"; if (kural[1] > 0){ msg += ", " + kural[1] + " ay"; } msg += "lık hizmet süresini henüz tamamlamamışsınız.
Bu süreyi tamamladığınız taktirde doğum gününüz olan " + dogumTarihineGore.getDate() + "/" + (dogumTarihineGore.getMonth()+1) + "/" + dogumTarihineGore.getFullYear() + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız." } }else{ // gün tamamlanmalı // ay ve yıla bakılmalı var kalanGun = tamamlanacakGun - primGunSayisi; var kalanAy = tamamlanacakAy - gecenAy; var ny, na, ng; ny = yil + Math.floor(kalanAy / 12); na = ay + kalanAy % 12; if (na >= 12) { na -= 12; ny += 1; } ng = gun; emeklilikTarihi = new Date(ny, na, ng); if ((emeklilikTarihi.getMonth() > dtay) || emeklilikTarihi.getMonth() == dtay && emeklilikTarihi.getDate() > dtgun){ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear() + 1, dtay, dtgun); }else{ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear(), dtay, dtgun); } msg = "Emekliliği hak etmek için " + kural[0] + " yıl"; if (kural[1] > 0){ msg += ", " + kural[1] + "ay"; } msg += "lık hizmet süresini ve " + kural[2] + " günü tamamlamanız gerekiyor.
Kalan " + kalanGun + " günlük hizmet süresini tamamlamanız durumunda doğum gününüz olan " + dogumTarihineGore.getDate() + "/" + (dogumTarihineGore.getMonth()+1) + "/" + dogumTarihineGore.getFullYear() + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; } document.getElementById("result").innerHTML = msg; } Turkcell Engelli Tarifesi
Engelli Hakları

Turkcell Engelli Tarifesi Dikkat Çekiyor

engelli tarife

 

Ülkemizin en büyük GSM operatörü Turkcell , Avea Engelli Tarifesi ve Vodafone Engelli Tarifesi ile rekabet edebilecek bir tarife çıkarmadığı için uzun süredir eleştiriliyordu.Fakat  Turkcell  eleştirilere ve geri bildirimleri ciddiye alarak “Turkcell Engelli Tarifesi” çıkardı ve tüm engellilerinde gönlünü almayı başardı. 

Bu yazımızda sizlere tarife detayları hakkında bilgi vereceğiz. 

Turkcell Engel Tanımayan İnterneti Bol Paket

 • Engel Tanımayan İnterneti Bol Paket’ten yararlanmak için önce Engel Tanımayanlar Tarifesi’ne abone olunması gerekmektedir. 
 • Engel Tanımayanlar Tarifesi’nden zihinsel engelliler hariç, yüzde 40 ve üstünde iş gücü kaybı olan tüm engelli müşterilerimiz, vazife malulleri, gaziler ve vefat eden gazilerin gazilik unvanı taşıyan eşleri yararlanabilir. 
 • Engel Tanımayanlar Tarifesi’ne abone olmak için, maluliyet bilgilerinin yer aldığı nüfus cüzdanı, malul kimliği ya da yüzde 40 iş gücü kaybını belirten hastane raporu belgesi ile birlikte en yakın Turkcell mağazasına gelerek, belgenizin fotokopisinin alınması gerekmektedir.
 • TC Kimlik numaranız ile sadece bir kez Engel Tanımayanlar Tarifesi’nden yararlanabilirsiniz.
 • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dâhil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dâhil değildir. 
 • Ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz Engel Tanımayanlar Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Engel Tanımayan Tarifesi altında bulunan Engel Tanımayan İnterneti Bol Paket her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 4 GB içerir. Paket faydaları yurt içinde geçerlidir ve kullanılmayan faydalar bir sonraki fatura dönemine devretmez. Paket kapsamındaki kullanım, özel servis numaralarına doğru (yarışma, oylama, sohbet hatları vb) ve kısa numaralı servislere yapılan aramaları kapsamaz. Paket kapsamındaki dakikalar 3. şahıslara devredilemez. Paketiniz otomatik olarak her fatura döneminde yenilecektir.
 • Paket aşımında yapacağınız yurt içi kullanımlar Engel Tanımayanlar Tarifesi üzerinden ücretlendirilir, internet kullanımız 5 TL/100 MB olarak ücretlendirilir. 
 • Paketinizdeki dakika hakkınızı bitirdiğinizde Engel Tanımayanlar tarifesinden 20 krş/dk olarak ücretlendirilirsiniz.
 • Paket kapsamındaki faydalar 3. şahıslara devredilemez. Aboneler iptal talebinde bulunmadığı sürece paketler otomatik olarak her fatura döneminde yenilecektir. 
 • Engel Tanımayanlar tarifesine katılım 50,000 kişi ile sınırlıdır
 • Tarifeye geçen aboneler otomatik olarak Turkcell Engel Tanımayanlar Kulübüne üye olacaktır. 
 • Engel Tanımayanlar tarifesindeki tüm abonelerimiz Turkcell Engel Tanımayanlar çatısı altındaki tüm ürün ve servislerimizden yararlanabilir. 

Diğer tarifeler için  resmi tıklayabilirsiniz

 

Turkcell engelli tarifleri

 

 

 

 

 

Engelli Bilgi Logo

Serdar Solmaz

8 Yorumlar

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Engel Tanımayanlar Tarifesi’nden zihinsel engelliler hariç, bu nasıl engel tanımayan kampanya soruyorum geneli kapsamıyor ise gösterişten başka bir şey değil zihinsel engelli olanın birinci derece yakını faydalanması gerekir bence

 • bende turkcell engelli tarifesi kullanıyorum gayet de memnunum ikinci bir faturalı hat alınabiliyor mu kendi adımıza bilgi verirseniz. bir bayinize sordum karışık bilgiler verdi bana

 • 45 TL ye çok daha uygun engelsiz tarifeler var bende engelliyim ama engelli tarife kullanmıyorum Çünkü engelsizler daha uygun 45 TL ye 1000 dakika 2 gb kullanıyorum engelli tarifesinde aynı fiyata 4 GB ve 1000 dakika sunuluyor

  • Mahmut adlı kullanıcıyım 1000 dakika 2 gigabyte yanlış yazılmış 1000 dakika her yöne 7 cigabayt 45 TL hediyeler cabası