FB Pixel Vodafone'da Engellilere İndirim | EngelliBilgi.com
Engelli Haber Engelli Hakları

Vodafone’da Engellilere %43 İndirim

Vodafone_dusler-kulubu-engellibilgi

Merhaba Değerli Dostlarım, son zamanlarda odaklandığım “engelli indirimleri” bölümünün bu sefer ki misafiri Vodafone. Vodafone’da Engellilere %43 İndirim imkanı sağlandığını öğrenir öğrenmez bu yazımı kaleme almaya karar verdim. Umarım sizlerin de işine yarar.

Vodafone’da Engellilere %43 İndirim

Vodafone bir ilki gerçekleştirerek, tüm engelli vatandaşlarımıza, koşulsuz, şartsız, taahhütsüz ve dolayısıyla da cezasız tam %43 indirim sağlıyor. Tarifelerin gerçek fiyatlarını ve indirimli fiyatlarını sizler için aşağıdaki şekilde özetledim;

Tarife Aylık Sabit Ücret %43 İndirimli Sabit Ücret
Akıl Küpü Mini

200 Dk / 1GB

29 ₺ 16,53 ₺
Duran Akıl Küpü Mini

200 Dk / 1GB

32 ₺ 18,24 ₺
Akıl Küpü Midi

600 Dk / 1GB / 1.000 SMS

35 ₺ 19,95 ₺
Duran Akıl Küpü Midi

600 Dk / 1GB / 1.000 SMS

38 ₺ 21,66 ₺
Akıl Küpü Maksi

750 Dk / 2GB / 1.000 SMS

39 ₺ 22,23 ₺
Duran Akıl Küpü Maksi

750 Dk / 2GB / 1.000 SMS

42 ₺ 23,94 ₺
Akıl Küpü Ekstra

750 Dk / 3GB / 1.000 SMS

45 ₺ 25,65 ₺
Duran Akıl Küpü Ekstra

750 Dk / 3GB / 1.000 SMS

48 ₺ 27,36 ₺

 EngelliBilgiBanner

Katılma Koşulları

 • Engelliler İçin Devlet Hastanelerinden Verilen Sağlık Kurulu Raporu (%40 ve üzeri engel oranını göstermelidir.)
 • Başbakanlık Özürlüler İdaresi Özürlü Kimlik Kartı
 • Not: T.C. Nüfus Cüzdanı’nda Engel Oranı’nı gösteren bir ibare yer alıyorsa, ek evrağa gerek duyulmamaktadır.

Kampanya Koşulları

 • Düşler Kulübü Kampanyası, Akıl Küpü Mini, Duran Akıl Küpü Mini, Akıl Küpü Midi, Duran Akıl Küpü Midi, Akıl Küpü Maksi, Duran Akıl Küpü Maksi, Akıl Küpü Ekstra ve Duran Akıl Küpü Ekstra tarifeleri ile geçerlidir. Tarife kapsamında yapılması olası değişiklikler Düşler Kulübü Kampanyası’na da yansıtılacaktır.
 • Kampanyaya katılan aboneler kampanyanın geçerli olduğu tarifelerde geçerli olan KDV dahil aylık tarife ücreti üzerinden 60 ay boyunca %43 indirim kazanacaklardır. Kampanyaya ÖİV Bizden Kampanyası ile %25 indirim alarak kaydolmuş abonelerin indirimleri güncellenmeyecektir. Dilerlerse kampanyadan çıkış yaparak yeniden %43 indirimli haline giriş yapabilirler. Kampanya çıkışında cayma bedeli uygulanmaz. Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında, kampanyanın geçerli olmadığı başka bir tarifeye geçtiklerinde, kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Abonelerden kampanyaya katılım için herhangi bir taahhütname alınmayacak, kampanya çıkışlarında ceza uygulanmayacaktır.
 • Bir GSM numarası sadece 1 defa kampanyadan yararlanabilecektir.
 • Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
 • Vodafone’un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone’un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması ve MERNIS sorgusunun başarılı yapılabiliyor olması gerekmektedir.
 • Daha önce Engellilere yönelik bir Vodafone kampanyasına dahil olan aboneler yeni belge ibraz etmeden bu kampanyaya katılım sağlayabilirler.
 • Bir abone sadece 5 GSM numarası ile kampanyadan yararlanabilecektir.

Serdar Solmaz

Yorum Ekle

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir