FB Pixel b // NaN : if a or b is an illegal date // NOTE: The code inside isFinite does an assignment (=). return ( isFinite(a=this.convert(a).valueOf()) && isFinite(b=this.convert(b).valueOf()) ? (a>b)-(a -1){ kural = data[ro]; }else{ msg = "Hesaplama Yapılamıyor!
Hesaplama işleminin doğru bir şekilde yapılabilmesi için lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz ve rapor oranınızı sigorta başlangıç tarihinize dikkat ederek seçiniz."; return; } var tamamlanacakAy = kural[0] * 12 + kural[1]; var tamamlanacakGun = kural[2]; var gecensure = gecenSure(new Date(), sigortaBaslangic); var gecenGun = gecensure[0]; var gecenAy = gecensure[1]; var gecenYil = gecensure[2]; var dogumTarihineGore; var emeklilikTarihi; var dtyil = dogumTarihi.getFullYear(); var dtay = dogumTarihi.getMonth(); var dtgun = dogumTarihi.getDate(); var yil = (new Date()).getFullYear(); var ay = (new Date()).getMonth(); var gun = (new Date()).getDate(); if (primGunSayisi >= tamamlanacakGun){ if (gecenAy >= tamamlanacakAy){ if ((dtay > ay) || (dtay == ay && dtgun > gun)){ //bu sene, önümüzdeki doğum gününde emeklilikTarihi = new Date(yil, dtay, dtgun); msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını ve hizmet süresini tamamlamışsınız.
Doğum gününüz olan " + dtgun + "/" + (dtay+1) + "/" + yil + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; }else{ // gelecek seneki doğum gününde emeklilikTarihi = new Date(yil+1, dtay, dtgun); msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını ve hizmet süresini tamamlamışsınız.
Doğum gününüz olan "+ dtgun + "/" + (dtay+1) + "/" + (yil + 1)+ " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; } }else{ // yil ve ay tamamlanmalı var kalanAy = tamamlanacakAy - gecenAy; if (ay + kalanAy >= 12){ emeklilikTarihi = new Date(yil+kalanAy/12, ay+kalanAy%12, gun); }else{ emeklilikTarihi = new Date(yil, ay + kalanAy, gun); } if ((emeklilikTarihi.getMonth() > dtay) || emeklilikTarihi.getMonth() == dtay && emeklilikTarihi.getDate() > dtgun){ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear() + 1, dtay, dtgun); }else{ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear(), dtay, dtgun); } msg = "Emeklilik için gerekli prim gün sayısını tamamlamışsınız fakat " + kural[0] + " yıl"; if (kural[1] > 0){ msg += ", " + kural[1] + " ay"; } msg += "lık hizmet süresini henüz tamamlamamışsınız.
Bu süreyi tamamladığınız taktirde doğum gününüz olan " + dogumTarihineGore.getDate() + "/" + (dogumTarihineGore.getMonth()+1) + "/" + dogumTarihineGore.getFullYear() + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız." } }else{ // gün tamamlanmalı // ay ve yıla bakılmalı var kalanGun = tamamlanacakGun - primGunSayisi; var kalanAy = tamamlanacakAy - gecenAy; var ny, na, ng; ny = yil + Math.floor(kalanAy / 12); na = ay + kalanAy % 12; if (na >= 12) { na -= 12; ny += 1; } ng = gun; emeklilikTarihi = new Date(ny, na, ng); if ((emeklilikTarihi.getMonth() > dtay) || emeklilikTarihi.getMonth() == dtay && emeklilikTarihi.getDate() > dtgun){ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear() + 1, dtay, dtgun); }else{ dogumTarihineGore = new Date(emeklilikTarihi.getFullYear(), dtay, dtgun); } msg = "Emekliliği hak etmek için " + kural[0] + " yıl"; if (kural[1] > 0){ msg += ", " + kural[1] + "ay"; } msg += "lık hizmet süresini ve " + kural[2] + " günü tamamlamanız gerekiyor.
Kalan " + kalanGun + " günlük hizmet süresini tamamlamanız durumunda doğum gününüz olan " + dogumTarihineGore.getDate() + "/" + (dogumTarihineGore.getMonth()+1) + "/" + dogumTarihineGore.getFullYear() + " tarihinde emekliliği hak etmiş olacaksınız."; } document.getElementById("result").innerHTML = msg; } Vodafone'da Engellilere İndirim | EngelliBilgi.com
Engelli Haber Engelli Hakları

Vodafone’da Engellilere %43 İndirim

Vodafone_dusler-kulubu-engellibilgi

Merhaba Değerli Dostlarım, son zamanlarda odaklandığım “engelli indirimleri” bölümünün bu sefer ki misafiri Vodafone. Vodafone’da Engellilere %43 İndirim imkanı sağlandığını öğrenir öğrenmez bu yazımı kaleme almaya karar verdim. Umarım sizlerin de işine yarar.

Vodafone’da Engellilere %43 İndirim

Vodafone bir ilki gerçekleştirerek, tüm engelli vatandaşlarımıza, koşulsuz, şartsız, taahhütsüz ve dolayısıyla da cezasız tam %43 indirim sağlıyor. Tarifelerin gerçek fiyatlarını ve indirimli fiyatlarını sizler için aşağıdaki şekilde özetledim;

Tarife Aylık Sabit Ücret %43 İndirimli Sabit Ücret
Akıl Küpü Mini

200 Dk / 1GB

29 ₺ 16,53 ₺
Duran Akıl Küpü Mini

200 Dk / 1GB

32 ₺ 18,24 ₺
Akıl Küpü Midi

600 Dk / 1GB / 1.000 SMS

35 ₺ 19,95 ₺
Duran Akıl Küpü Midi

600 Dk / 1GB / 1.000 SMS

38 ₺ 21,66 ₺
Akıl Küpü Maksi

750 Dk / 2GB / 1.000 SMS

39 ₺ 22,23 ₺
Duran Akıl Küpü Maksi

750 Dk / 2GB / 1.000 SMS

42 ₺ 23,94 ₺
Akıl Küpü Ekstra

750 Dk / 3GB / 1.000 SMS

45 ₺ 25,65 ₺
Duran Akıl Küpü Ekstra

750 Dk / 3GB / 1.000 SMS

48 ₺ 27,36 ₺

 EngelliBilgiBanner

Katılma Koşulları

 • Engelliler İçin Devlet Hastanelerinden Verilen Sağlık Kurulu Raporu (%40 ve üzeri engel oranını göstermelidir.)
 • Başbakanlık Özürlüler İdaresi Özürlü Kimlik Kartı
 • Not: T.C. Nüfus Cüzdanı’nda Engel Oranı’nı gösteren bir ibare yer alıyorsa, ek evrağa gerek duyulmamaktadır.

Kampanya Koşulları

 • Düşler Kulübü Kampanyası, Akıl Küpü Mini, Duran Akıl Küpü Mini, Akıl Küpü Midi, Duran Akıl Küpü Midi, Akıl Küpü Maksi, Duran Akıl Küpü Maksi, Akıl Küpü Ekstra ve Duran Akıl Küpü Ekstra tarifeleri ile geçerlidir. Tarife kapsamında yapılması olası değişiklikler Düşler Kulübü Kampanyası’na da yansıtılacaktır.
 • Kampanyaya katılan aboneler kampanyanın geçerli olduğu tarifelerde geçerli olan KDV dahil aylık tarife ücreti üzerinden 60 ay boyunca %43 indirim kazanacaklardır. Kampanyaya ÖİV Bizden Kampanyası ile %25 indirim alarak kaydolmuş abonelerin indirimleri güncellenmeyecektir. Dilerlerse kampanyadan çıkış yaparak yeniden %43 indirimli haline giriş yapabilirler. Kampanya çıkışında cayma bedeli uygulanmaz. Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında, kampanyanın geçerli olmadığı başka bir tarifeye geçtiklerinde, kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Abonelerden kampanyaya katılım için herhangi bir taahhütname alınmayacak, kampanya çıkışlarında ceza uygulanmayacaktır.
 • Bir GSM numarası sadece 1 defa kampanyadan yararlanabilecektir.
 • Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
 • Vodafone’un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone’un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması ve MERNIS sorgusunun başarılı yapılabiliyor olması gerekmektedir.
 • Daha önce Engellilere yönelik bir Vodafone kampanyasına dahil olan aboneler yeni belge ibraz etmeden bu kampanyaya katılım sağlayabilirler.
 • Bir abone sadece 5 GSM numarası ile kampanyadan yararlanabilecektir.

Serdar Solmaz

Yorum Ekle

Click here to post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.